سرمربی اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و تاکید کرد باید روحیه و شخصیت تیمی که به آن دست پیدا کردند حفظ شود.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از کانال پلاس، پاری ‌سن‌ ژرمن در آخرین و حساس‌ترین بازی هفته بیست و هفتم لیگ فرانسه جشنواره گل به راه انداخت و توانست با نتیجه‌ پنج بر یک مارسی را در هم بکوبد.

اونای امری در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: بعد از تساوی ناامید کننده خانگی در دیدار قبلی خود برابر تولوز به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم. باید سه امتیاز را کسب می‌کردیم  و خوشبختانه هم این‌گونه شد.

او ادامه‌ داد: خوشبختانه با پیروزی قاطعی که به دست آوردیم نشان دادیم که تیم خوب و آماده‌ای هستیم اما  باید به این روند ادامه‌ بدهیم. اگر می‌خواهیم در پایان فصل جام بگیریم، باید این بازی‌های خوب و مقتدرانه ادامه‌ داشته باشد. بازی خوبی را برابر مارسی به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز را کسب کردیم.

امری در پایان سخنانش گفت‌: باید این شخصیت تیمی را که به آن دست پیدا کردیم حفظ کنیم. تیم آماده است و در شرایط خوبی به سر می‌برد. این پیروزی‌های پر گل به ما اعتماد به نفس می‌دهد.

پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که در این دیدار به دست آورد ۵۹ امتیازی شد و با سه امتیاز اختلاف نسبت به موناکو در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج