آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در صورت قهرمانی تیمش در لیگ برتر باید نگران آینده اش باشد زیرا اخیرا مربیان قهرمان لیگ برتر روزهای خوبی پس از قهرمانی نداشته اند.

به گزارش خبرگزاری موج، چلسی در حال حاضر با یک بازی بیشتر و 11 امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است و انتظار می‌رود که در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند. با این حال مربیانی که اخیرا این جام را بالای سر بردند، سرنوشت خوبی نداشتند.

چرا کونته باید نگران آینده خود در چلسی باشد؟

کلودیو رانیری، 9 ماه پس از قهرمانی لیگ برتر به همراه لستر از سمت خود اخراج شد. ژوزه مورینیو نیز پیش از پایان سال میلادی برای دومین بار از چلسی کنار گذاشته شد. در حقیقت بیشتر مربیانی که قهرمانی لیگ برتر یا دیگر جام‌ها را در کارنامه شان دارند، در فاصله کمتر از یک فصل از سمت خود اخراج شده اند. مانوئل پیگرینی، دیگر قهرمان لیگ برتر پس از قهرمانی در جام اتحادیه از سمت خود کنار گذاشته شد و گواردیولا به عنوان سرمربی بعدی سیتی معرفی شد. لوئیس فان‌خال نیز پس از قهرمانی در جام حذفی از یونایتد اخراج شد و مورینیو جانشین او شد. به این لیست می‌توان افراد دیگری نظیر مانچینی، کریس ویلدر و ... را نیز اضافه کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج