سرمربی دورتموند از عملکرد مهاجم گابنی تیمش در بازی شب گذشته برابر فرایبورگ تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، توماس توخل در پی برتری 3 بر صفر شب گذشته (شنبه) تیمش برابر فرایبورگ در هفته بیست‌ودوم بوندس‌لیگای آلمان در تمجید از مهاجم گابنی خود که در این بازی 2 گل زد، گفت: ما به اوبامیانگ نیاز داریم که خیلی به حواشی فکر نمی‌کند و همیشه به دنبال فرصت بعدی‌اش است. قبل از شروع بازی بین خودمان گفتیم که پی‌یر امریک نیاز به زدن گلی ساده دارد که او هم این کار را کرد.

مهاجم گابنی زردپوشان وستفالن در دیدار اخیر دورتموند برابر بنفیکا در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا یک ضربه پنالتی را به هدر دارد و 2 موقعیت خوب گلزنی را نیز برای این تیم از دست داد.

توخل که شاگردانش در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی آلمان هم باید در خانه تیم دسته سومی اسپورت‌فرونده لوته به میدان بروند، در ادامه تأکید کرد: خیلی مهم است که از این پیروزی و از این لحظات‌مان لذت ببریم و سپس عملکرد سطح بالای دیگری را سه‌شنبه مقابل اسپورت‌فرونده لوته به نمایش بگذاریم.

مارکو رویس، هافبک نفوذی دورتموند هم اظهار داشت: اوبامیانگ در نیمه اول یک یا دو موقعیت گلزنی داشت که با کمی اعتماد به نفس بیشتر می‌توانست آنها را تبدیل به گل کند، اما با این وجود دو بار در این دیدار موفق به گلزنی شد، پس همه چیز به خوبی پیش رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج