مهاجم انگلیسی تیم فوتبال لسترسیتی اینکه او در اخراج سرمربی ایتالیایی روباه‌ها نقش داشته است را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، جیمی واردی می‌گوید او در اخراج کلودیو رانیری نقشی نداشته است. رانیری پنجشنبه هفته گذشته 9 ماه پس از فتح لیگ برتر انگلیس اخراج شد، برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند که این اتفاق به دلیل ناسازگاری بازیکنان با این مرد ایتالیایی و شکایت کردن از او به مالک باشگاه رخ داده است.

واردی که تیمش در رده هجدهم جدول قرار دارد و خطر سقوط را در یکقدمی خود می‌بیند، در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام عکسی از خود در کنار رانیری گذاشته و کنار آن نوشته است: شایعاتی هست مبنی بر اینکه من در اخراج رانیری نقش داشته‌ام اما این موضوع کاملاً بی‌اساس، کذب و آزار دهنده است. تنها تقصیر ما این است که به عنوان یک تیم، نتایجی ضعیف‌ گرفتیم چیزی که هم در رختکن هم به صورت علنی به آن اعتراف کرده‌ایم و ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا از این وضعیت خارج شویم.

بهترین گلزن فصل گذشته لسترسیتی که 24 گل زد و نقشی بسزا در قهرمانی روباه‌ها در لیگ برتر داشت، ادامه داد: من همیشه برای رانیری احترام قائل بوده‌ام. چیزی که ما در کنار هم و به عنوان یک تیم کسب کردیم، تحقق یک هدف غیرممکن بود. او به توانایی‌های من ایمان داشت زمانی که کسی به من اعتماد نمی‌کرد و به همین دلیل من تا ابد مدیون او هستم. برای برای کلودیو آرزوی موفقیت و از او به خاطر همه چیز تشکر می‌کنم.

در همین حال کاسپر اشمایل، دروازه‌بان دانمارکی لسترسیتی هم گزارش‌های منتشر شده درباره بروز اختلاف میان او و هم‌تیمی‌هایش با رانیری که مسبب اخراج این مرد 65 ساله از ورزشگاه کینگ پاور شد را تکذیب کرد.

فرزند دروازه‌بان اسطوره‌ای منچستریونایتد گفت: هیچ یک از چیزهایی که درباره اختلاف ما و رانیری گفته می‌شود صحت ندارد. ما بازیکنان، فقط می‌توانیم در زمین بازی تأثیرگذار باشیم و این کار را هم انجام نداده‌ایم. چیزی من می‌توانم بگویم این است که مالکان باشگاه حواس‌شان به همه چیز هست. آنها همه جوانب را در نظر گرفته‌اند. آنها همیشه اینجا هستند و عملاً تمام بازی‌های را از ورزشگاه تماشا می‌کنند و به طور منظم با بازیکنان در ارتباط هستند. آنها خودشان قدرت تصمیم‌گیری دارند و به بازیکنان اجازه نمی‌دهند که روی تصمیمات‌شان تأثیر بگذارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج