مسوولان برگزاری چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که به میزبانی باکو پایتخت آذربایجان برگزار می‌شود، شرایط خرید و تهیه بلیت این مسابقات را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، افرادی که زیر 16 سال سن دارند، بایستی با یک نفر همراه که بیش از 188 سال سن دارد به ورزشگاه بیایند. این افراد بایستی حتما بلیت تهیه کنند. فروش بلیت برای کودکان زیر 16 سال با ارائه مدرک شناسایی انجام می شود. کودکان زیر دو سال نیازی به تهیه بلیت ندارند، اما بایستی در تمام مدت مسابقه در آغوش پدر یا مادرشان بنشینند و نمی‌توانند هیچ صندلی به خود اختصاص دهند.

همچنین مسئولان بازیها از پدرها و مادرها خواسته اند که هر کدام تنها یک فرزند را در آغوش داشته باشند. همچنین تماشاگرانی که دارای مشکلات جسمی هستند می توانند بلیت‌هایی تهیه کنند که برای آنها در نظر گرفته شده است. این افراد در هر ورزشگاهی صندلی های مخصوص خود نیز دارند. افراد کم‌توان بایستی هنگام تهیه بلیت مدارک پزشکی خود را نیز ارائه دهند. بلیت های الکترونیکی نیز در محل برگزاری هر مسابقه ای بررسی می شود.

براساس پیش بینی های انجام شده قیمت بلیت های مراسم افتتاحیه از 20 تا 200 منات آذربایجان و بلیت های مراسم اختتامیه از 10 تا 100 منات متغیر است.

چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از 12 تا 22 ماه می 2017 در باکو برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج