معاون نخست‌وزیر روسیه از رویارویی تیم فوتبال روستوف با منچستریونایتد در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، ویتالی موتکو، معان نخست‌وزیر و رئیس فدراسیون فوتبال روسیه درباره قرعه‌ تیم‌های این کشور در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا به خبرگزاری دولتی روسیه (تاس) گفت: این یک خوشبختی و خوشحالی است که تیم‌های روستوف و کراسنودار برابر تیم‌های قدرتمندی همچون منچستریونایتد و سلتاویگوی اسپانیا بازی می‌کنند. هواداران فوتبال روسیه هم با چشمان خود بازی برابر چنین تیم‌هایی را تماشا خواهند کرد.

موتکو در ادامه اظهار داشت: این یک اتفاق فوق‌العاده است که تیم‌های روستوف و کراسنودار روسیه با حریفان قدرتمندی مواجه می‌شوند. این تیم‌ها سعی به تسلط بر تیم‌های روسی دارند اما روستوف و کراسنودار تلاش خود را خواهند کرد. تیم‌های روسی شخصیت تیمی، سبک بازی و حمایت هواداران خود را دارند.

معاون نخست‌وزیر روسیه در خاتمه گفت: این یک قرعه خوب در فوتبال برای تیم‌های روستوف و کراسنودار است اما شاید از نظر این تیم‌ها رقابت‌ با آنها آسان نباشد.

تیم فوتبال روسیه با بهره‌مندی از سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی در روزهای 19 و 26 اسفند ماه سال جاری در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا به مصاف منچستریونایتد انگلیس خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج