سرمربی ایتالیایی چلسی عنوان کرد مربی خوش شانسی است چون بازیکنان باکیفیت زیادی در ترکیب تیمش دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، چلسی در هفته‌ بیست و ششم لیگ جزیره در خانه به دیدار سوانزی رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه‌ سه بر یک برابر این تیم به برتری برسد تا هم چنان جایگاه خود را در صدر جدول این رقابت‌ها تثبیت کند.

آنتونیو کونته بعد از پایان مسابقه ابتدا به تمجید از زننده گل نخست تیمش یعنی سسک فابرگاس پرداخت. او در این زمینه گفت‌: سسک فوتبال خیلی خوبی به نمایش گذاشت. این خیلی مهم بود که بتوانیم سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم. فابرگاس به ما کمک کرد تا به این هدف برسیم. نمانیا ماتیچ را نیز بازیکن بزرگی می‌دانم و همین طور انگولو کانته را ولی فابرگاس یک بازیکن دیگری است. خیلی خوشحالم که او را در تیمم دارم. بازیکنان مختلف می‌توانند تنوع تاکتیکی را به تیم ‌اضافه کنند و این برای یک مربی نکته بسیار حائز اهمیتی است. البته باید از پدرو رودریگس نیز یاد گرفت که کیفیتش را بار دیگر نشان داد. پدرو بازیکنی است که وقتی توپ را نیز در اختیار ندارد نیز خوب بازی می‌کند و می‌داند که چه وظایفی دارد.

سرمربی ایتالیایی چلسی در ادامه ‌اضافه کرد: وقتی گل تساوی را دریافت کردیم، نگرانی در تیم زیاد شد. طبیعی است که گل تیم نگران از دست رفتن امتیاز باشد. واکنش بسیار خوبی به گل فرناندو یورنته (مهاجم سوانزی) داشتیم. حالا خیالمان راحت شد که یکی از بازی‌ها را با برد به پایان رساندیم. این برد به ما کمک می‌کند تا قهرمان لیگ شویم. مربی خوش شانسی هستم که این‌قدر بازیکنان خوبی در تیمم دارم. به همه آنها می‌بالم. شایسته این هستیم که در صدر جدول رده‌بندی قرار داشته باشیم چون فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم.

آبی‌پوشان لندنی که توانستند با پیروزی برابر سوانزی موقتا اختلاف‌شان را با تیم دوم به یازده امتیاز برسانند، هفته‌ بعد  بازی سختی پیش‌رو دارند و باید برابر وستهام به میدان بروند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج