سرمربی بایرن مونیخ به ستایش از بازی خوب شاگردانش در دیدار برابر هامبورگ پرداخت و آن را رویایی توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، بایرن مونیخ در هفته بیست و دوم بوندسلیگا جشنواره گل به راه انداخت و توانست هامبورگ را با هشت گل درهم بکوبد و جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی مستحکم‌تر کند.

این بازی هزارمین دیداری بود که کارلو آنچلوتی به عنوان مربی تجربه می‌کرد. او در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از تیمش پرداخت و گفت‌: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. سرتر از حریف بودیم و با شایستگی به این سه امتیاز دست یافتیم. انتظار نداشتم با این نتیجه‌ پیروز بازی شویم.

با وجود اینکه بایرن مونیخ در این دیدار هشت گل به ثمر رساند، بازهم توماس مولر از زدن گل ناتوان بود. سرمربی بایرن مونیخ درباره مولر اظهار کرد: او اگر گل نزد، بازهم بازیکن تاثیرگذاری برای بایرن مونیخ به شمار می‌آید.

آنچلوتی در ادامه سخنانش اظهار کرد: امشب از هر نظر برای ما رویایی بود. از بازیکنان خواستم امشب را فراموش نکنند و همواره آن را به خاطر بیاورند. از همه نظر خوب بودیم و بازی بی‌نقص و بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. به شاگردانم اعتماد کامل دارم. آنها روح و شخصیت بزرگی دارند. امیدوارم که در دیدارهای آینده هم خوب ظاهر شویم.

بایرن مونیخ با این پیروزی، ۵۳ امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند. لایپزیگ با ۴۸ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی جای دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج