سرمربی یوونتوس درباره پیروزی باارزش تیمش در لیگ ایتالیا به صحبت پرداخت و اظهار کرد سرنوشت قهرمانی در کالچو دست خودشان است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، در هفته جاری لیگ ایتالیا یک دیدار برگزار شد که در آن یوونتوس در خانه به دیدار امپولی رفت و با نتیجه دو بر صفر به برتری رسید تا جایگاه خود را در صدر جدول لیگ تثبیت کند. نیمه نخست بازی گلی نداشت ولی در نیمه دوم ابتدا مدافع امپولی به اشتباه دروازه خودی را گشود و در ادامه نوبت به الکس ساندرو رسید تا گل دوم را نیز به ثمر برساند.

ماسیمیلیانو آلگری بعد از برد گفت: ناپولی هنوز هم می‌تواند قهرمان اسکودتو شود اما حقیقت این است که ما تنها بر روی کار خودمان متمرکز شدیم و به این حقیقت رسیدیم که سرنوشت اسکودتو در دستان خودمان است. چهارشنیه بازی دشواری در مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا مقابل ناپولی خوهیم داشت. باید تغییرات دیگری را نیز در تیم اعمال کنیم تا مطمئن شویم در سطح آمادگی جسمانی خوبی قرار داریم. البته نباید از تیم فوتبال رم نیز غافل بود. آنها یک دیدار دارند که اگر برنده شوند، شرایط دوباره مثل قبل می‌شود.

آلگری ادامه داد: می‌دانستیم برای کسب برد در این بازی باید سرعت بازی را بالا ببریم. همین کار را نیز انجام دادیم و به همین خاطر بازی در اختیار ما بود. راه غلبه بر حریف را می‌دانستیم و توانستیم در بهترین دقایق بازی، دروازه آنها را باز کنیم. بازیکنان ما حرفه‌ای و بزرگ هستند و بیش از هر چیزی، شخصیت بزرگی دارند. تصمیم گرفتیم با این تصمیم، تمرکز خودمان را برای بازی با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا بالا نگه داریم. پنج مدافع میانی قدرتمند دارم و می‌توانم در مواقع نیاز به آنها استراحت بدهم. مشکلی با لئوناردو بونوچی ندارم. در واقع اتفاقاتی که بین ما افتاده، به پایان رسیده است و دیگر نمی خواهم درباره اینم مساله صحبت کنم. خودمان را باید برای دیدار کوپا آماده کنیم. دیدار بسیار سختی برابر ناپولی داریم که اهمیت زیادی برای ما دارد. باید بتوانیم سربلند از زمین خارج شویم.

این سی‌امین برد پیاپی خانگی یوونتوس در سری A بود که باعث شد اختلاف این تیم موقتا به 10 امتیاز در صدر جدول برسد. البته اگر رم بتواند در دیدار حساس برابر اینتر، سه امتیاز را کسب کند، شرایط دوباره مانند قبل می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج