دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال در حالی روز سه شنبه پیگیری می‌شود که تیم‌های پیکان تهران و بانک سرمایه، تنها یک برد تا صعود به دیدار نهایی فاصله دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» روز سه شنبه دهم اسفندماه با دو دیدار در شهرهای تهران و ارومیه پیگیری خواهد شد.

در نخستین دیدار که از ساعت 16 در سالن غدیر ارومیه آغاز می شود، تیم های شهرداری ارومیه و پیکان تهران به مصاف یکدیگر می روند.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران در دیدار رفت سه بر صفر به پیروزی رسیدند و در صورت کسب پیروزی در ارومیه، صعودشان به دیدار نهایی مسجل خواهد شد.

البته کسب پیروزی برابر تیم شهرداری ارومیه در سالن غدیر که شش هزار تماشاگر ارومیه ای از این تیم حمایت خواهند کرد، کار دشواری برای پیکان است.

در دور مقدماتی لیگ امسال نیز دو تیم پیکان و شهرداری ارومیه در هفته نخست دور رفت (۲۸ مهرماه) و دور برگشت (۲۸ آذرماه) به مصاف یکدیگر رفتند که در هر دو مسابقه پیکان تهران 3 بر یک به پیروزی رسید.

شهرداری ارومیه برای رسیدن به این مرحله موفق به حذف کاله مازندران در مرحله نخست پلی آف شد که این موفقیت با برگزاری سه دیدار به دست آمد. تیم پیکان تهران که در دور مقدماتی جایگاه دوم جدول را به دست آورد، در مرحله نخست پلی آف موفق به حذف خاتم اردکان شد.

در دیگر دیدار دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال، تیم سایپا تهران میزبان بانک سرمایه در خانه والیبال تهران خواهد بود.

دیدار رفت دو تیم به میزبانی بانک سرمایه 3 بر یک به سود بانکی ها به پایان رسید و صدرنشین دور مقدماتی در صورت کسب دومین برد خود، روز سه شنبه صعودش به دیدار نهایی قطعی می شود.

بانک سرمایه در مرحله نخست پلی آف موفق به حذف شهرداری تبریز شد و سایپا که در مرحله مقدماتی موفق به کسب رتبه چهارم جدول شده بود، در مرحله نخست پلی آف در سه مسابقه به مصاف صالحین ورامین رفت و به سختی این تیم را از گردونه مسابقات حذف کرد.

بانک سرمایه مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال، در دور مقدماتی و در دیدارهای رفت (۱۷ آذرماه) و برگشت (دهم بهمن ماه) موفق به شکست سه بر صفر سایپا شد.

برنامه دو دیدار دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

سایپا تهران - بانک سرمایه (تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۶)

شهرداری ارومیه - پیکان تهران (ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۶)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج