سرمربی بانوی پیر اعتراف کرد تیمش برای کسب پیروزی خانگی برابر امپولی کار سختی داشته و اینکه ناپولی با وجود شکست خانگی اخیرش هنوز شانس قهرمانی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال یوونتوس بیست و ششمین هفته از رقابت‌های سری A را هم شب گذشته (شنبه) با پیروزی خانگی 2 بر صفر برابر امپولی پشت سر گذاشت و فاصله‌اش با رم رده دومی را موقتاً به 10 امتیاز افزایش داد و یک گام دیگر به کسب ششمین قهرمانی متوالی‌اش نزدیک شد.

یوونتوس برای رسیدن به گل مجبور شد تا نیمه دوم صبر کند زمانی که ضربه ماریو ماندزوکیچ در بین راه با لوکاژ اسکوروپسکی، بازیکن حریف برخورد کرد و به گل تبدیل شد. پس از او هم الکس ساندرو خیال بانوی پیر را از بابت کسب پیروزی آسوده کرد.

ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش سه‌شنبه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا میزبان ناپولی هستند، در پایان بازی به شبکه‌های اسکای اسپورتس ایتالیا و مدیاست پرمیوم گفت: بازی آسانی نبود چون تقویم بازی‌های‌مان فشرده است و به تازگی یک بازی در لیگ قهرمانان را پشت سر گذاشته‌ایم. بازیکنان امروز کارشان را خوب انجام دادند. امپولی جزو تیم‌هایی است که در نیمه پایین جدول هستند و به همین دلیل سبک بازی‌شان می‌تواند کسل کننده باشد.

آلگری که سی‌امین برد خانگی متوالی تیمش در سری A با هدایت خود را تجربه می‌کرد، افزود: در نیمه دوم ما به بازی‌مان سرعت دادیم و 2 گل زدیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. واقعاً بابت گلی که در بازی قبلی‌مان برابر پالرمو خوردیم متأسفم وگرنه الان 7 کلین شیت متوالی داشتیم.

سرمربی یوونتوس با اشاره به باخت خانگی ناپولی برابر آتالانتا، تأکید کرد: ناپولی هنوز هم می‌تواند در کورس قهرمانی باشد اما واقعیت این است که ما باید فقط روی بازی خودمان تمرکز کنیم و بدانیم که سرنوشت‌مان در دستان خودمان است. برابر ناپولی در جام حذفی بازی سختی خواهیم داشت و باید برخی تغییرات را اعمال کنیم تا مطمئن شویم که سطح آمادگی جسمانی بازیکنان هنوز هم خوب است.

لئوناردو بونوچی، مدافع میانی که آلگری او را به خاطر مشاجره اخیرش با سرمربی بانوی پیر (درجریان بازی جمعه هفته گذشته برابر پالرمو) برای بازی برابر پورتو در لیگ قهرمانان اروپا از ترکیب اصلی کنار گذاشته بود، دوباره به ترکیب بیانکونری برگشت.

آلگری در این خصوص نیز تأکید کرد: برخی چیزها هستند که یک مربی باید از آنها چشم پوشی کند چون چیزهای دیگری هست که باید روی آنها تمرکز داشته باشد. مهمترین چیز این است که خونسردی‌تان را حفظ کنید و در زمان‌های مناسب تصمیمات مناسب بگیرید. اگر بگذارید احساسات بر شما غلبه کند، حتماً دچار اشتباه خواهید شد. بونوچی برگشت و بازی خوبی هم ارائه کرد و این ماجرا دیگر تمام شده است. در طول فصل پیش می‌آید که شما در مورد برخی چیزها بحث کنید. تنها چیزی که من بابت آن متأسف شدم این بود که تمام دنیا ما را در حال مجادله دید و چه بسا اگر این اتفاق در رختکن تیم رخ می‌داد، اوضاع این طور نمی‌شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج