دروازه‌بان ملی‌پوش تیم‌ ‌ملی ایتالیا پیام جالبی برای تولد دوناروما به این دروازه‌بان رساند و ورودش به عرصه بزرگان را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، جانلوییجی بوفون به مناسبت تولد جانلوییجی دوناروما، دروازه‌بان جوان و آینده‌دار میلان که تولد ۱۸ سالگی‌اش را جشن گرفت، پیامی فرستاد.

دوناروما وقتی ۱۶ ساله بود در اکتبر ۲۰۱۵ برای میلان بازی کرد و اکنون خودش را به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایتالیا و جانشین بوفون معرفی کرده است. بوفون با تبریک تولد ۱۸ سالگی دوناروما گفت‌: می‌خواهم اول از همه برای تو آرزوی بهترین‌ها را داشته باشم. تو دروازه‌بان بزرگی هستی و بالاخره وارد عرصه بزرگان شدی. امیدوارم از این دوران لذت ببری و وقتی سن و سالت بالا می‌رود، بتوانی یک اسطوره شوی. تو باید بدانی در عرصه بزرگان، عرصه سخت و طاقت فرسایی است و باید آن‌قدر قوی باشی که بتوانی این سختی‌ها را تحمل کنی. امیدوارم گام به گام جلو بروی و بتوانی یک دوره را برای خودت ثبت کنی. تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا و باشگاهت به تو نیاز دارد. می‌توانی خیال آنها را بابت یک دوره طولانی راحت کنی.

دوناروما، فردا (یکشنبه) شصتمین بازی خود را برای میلان انجام خواهد داد. تیم او باید در سری A  ایتالیا برابر ساسولو به میدان برود. دوناروما در ۲۵ دیداری که این فصل برای میلان در سری A  به میدان رفته است، ۲۹۹ گل  دریافت کرده که آمار نسبتا خوبی برای او محسوب می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج