مربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره اردوی تیم ملی و شرایط پیش روی ملی پوشان در مسابقات قهرمانی آسیا به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی نادری مربی تیم ملی فوتبال ساحلی در ابتدا گفت: پس از اینکه شرایط برای اعزام تیم به خارج از کشور و برگزاری بازیهای دوستانه فراهم نبود، در نهایت دپارتمان فوتبال ساحلی تصمیم گرفت تا تیم های قدرتمند اروپا را جهت برگزاری بازی دوستانه در قالب تورنمنت بین المللی به ایران دعوت کند.

وی ادامه داد: حاصل این اقدام دپارتمان فوتبال ساحلی و همکاری باشگاه پارس جنوبی در برگزاری تورنمنت پرشین کاپ علاوه بر آنکه سطح بالای فوتبال ساحلی ایران را برای سازمان جهانی فوتبال ساحلی و تیم های اروپایی شرکت کننده به نمایش گذاشت، در واقع آورده بسیار خوبی در بحث آماده سازی تیم ملی و انجام بازی تدارکاتی به همراه داشت.

مربی تیم ملی افزود: تا پیش از مسابقات پرشین کاپ صرفا دو بازی دوستانه با تیم ملی لبنان داشتیم که در آن بازیها به بازیکنان جوان میدان دادیم و بطورکلی امکان آنالیز شرایط تاکتیکی تیم مقدور نبود. اما در مسابقات پرشین کاپ به مصاف تیم های چهارم جهان ، قهرمان یورو لیگ 2016 و قهرمان مسابقات انتخابی جام جهانی باهاما در حوزه اروپا رفتیم که باعث شد تیم ملی محک جدی بخورد. بدون شک این سه دیدار بهترین و مفیدترین راه آماده سازی تیم تا پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا بشمار می رود و عیار تیم در این مسابقات برای کادرفنی کاملا مشخص شد.

نادری درباره اردوی تیم ملی که روز گذشته به پایان رسید، بیان کرد: در این اردوی سه روزه به جمع بندی مباحث تاکتیکی تیم پرداختیم. بازیکنان در آمادگی بسیار خوبی بسر می برند و آخرین نکات مورد نظرمان را در این اردوی مفید برای بازیکنان ارائه کردیم. با وضعیتی که در حال حاضر داریم به نظرم کار سختی برای کسب جواز حضور در جام جهانی 2017 نخواهیم داشت، بخصوص که هیچکدام از رقبای ما چنین مراحل آماده سازی و بازیهای دوستانه ای پیش از اعزام به مسابقات نداشته اند.

وی در پایان گفت: هدف نخست ما کسب جواز حضور در جام جهانی است و پس از آن خیز جدی برای قهرمانی در آسیا بر می داریم. بدون شک بهترین تیم آسیا هستیم و باید این موضوع را بار دیگر در زمین مسابقه به نمایش بگذاریم. لازم می دانم از تمامی مسئولان فدراسیون تشکر ویژه ای داشته باشم و در آخر تاکید می کنم که پس از رقابتهای قهرمانی آسیا، کار اصلی ما یعنی تمرکز روی مسابقات جام جهانی باهاما آغاز خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج