دکتر فیزیوتراپ کیمیا علیزاده از شروع تمرینات تخصصی او در اواخر اسفند ماه خبر داد و گفت: کار درمانی و فیزیوتراپی کیمیا علیزاده به انجام رسیده و از اواخر اسفندماه تمرینات تخصصی خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سارا جمهوری در ارزیابی از وضعیت کیمیا علیزاده برای شروع تمرینات تخصصی تکواندو، اظهار کرد: علیزاده در حال‌ حاضر کارهای درمانی و فیزیوتراپی خود را به اتمام رسانده است و از نظر وضعیت بدنی برای شروع تمرینات تخصصی و شرایط بسیار خوب و ایده‌آل قرار دارد. علیزاده بر خلاف آن چه که انتظار داشتیم روند درمانی‌اش زودتر از زمان پیش‌بینی شده به اتمام رسید و مشکلی برای شروع تمرینات تخصصی خود ندارد.

او گفت‌: برای تقویت عضلات پای او در حال‌ حاضر درمان "ایزو کینیتیک" باقی‌ مانده که تا اواخر اسفندماه این شیوه درمانی او نیز به اتمام می‌رسد. در حقیقت تنها نگرانی ما نسبت به حضور او در میادین، مشکل کف پا بود که این مشکل نیز بر طرف شده است و هم‌اکنون از نظر بدنی در شرایط آمادگی خوبی به‌سر می‌برد.

جمهوری در پاسخ به این پرسش که آیا این احتمال وجود دارد که کیمیا علیزاده بتواند در بازی‌های کشورهای اسلامی نیز حضور داشته باشد، خاطرنشان کرد: با انگیزه و توانمندی بالایی که او دارد شاید بتواند در بازی‌های کشورهای اسلامی نیز شرکت کند، اما به اعتقاد من سابقه رسمی خود را از مسابقات جهانی تکواندو شروع کند، بهتر است، اما به‌ هر حال از نظر بدنی شرایط خیلی خوبی دارد و این آمادگی را دارد که در بازی‌های کشورهای اسلامی نیز شرکت کند.

دکتر فیزیوتراپ کیمیا علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: بعد از شروع تمرینات تخصصی و با ارزیابی نسبت به وضعیت بدنی او در اواخر فروردین‌ماه بهتر می‌توانم پاسخگوی این پرسش باشم که آیا علیزاده می‌توانند در بازی‌های کشورهای اسلامی شرکت کند یا خیر؟

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج