مدیرعامل سیاه جامگان در مورد اینکه با استعفای خداداد موافقت خواهد شد یا خیر گفت: خداداد عزیزی زبان تندی دارد که همین امر باعث محرومیت وی می شد، این موضوع به تیم سیاه جامگان ضربه می زند و در بازی های آخر نیز به خاطر غیبت وی روی نیمکت، بازی ها را واگذارکردیم.

به گزارش خبرگزاری موج، علی عباسی گفت: استعفای مکتوب خداداد به دست ما نرسیده است اما از رسانه ها متوجه شدم که وی استعفا داده است البته تا ظهر امروز در این باره به جمع بندی می رسیم و در مورد وی تصمیم می گیریم.

وی در مورد اینکه با استعفای خداداد موافقت خواهد شد یا خیر گفت: خداداد زبان تندی دارد که همین امر باعث محرومیت وی می شد، این موضوع به تیم سیاه جامگان ضربه می زند و در بازی های آخر نیز به خاطر غیبت وی روی نیمکت، بازی ها را واگذارکردیم و این از دلایلی است که احتمال دارد با استعفای وی موافقت کنیم و از این مربی در پست دیگری استفاده کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به فرصت کمی که داریم روی اصل نبود این مربی به جمع بندی می رسیم و امروز در مورد جایگزین خداداد تصمیم گیری می کنیم و گزینه ای هم مد نظر است که سعی می کنیم در سریعترین زمان ممکن وی را معرفی کرده و از خداداد نیز در سمت دیگری استفاده کنیم.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج