رئال مادرید فردا بازی بسیار حساسی مقابل والنسیا پیش رو دارد و پیروزی در آن می تواند فاصله این تیم با رقبا را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، این یک بازی عقب افتاده از دور رفت لالیگا برای رئال محسوب می شود. بازی با والنسیا به دلیل حضور کهکشانی ها در جام جهانی باشگاه ها به فردا موکول شده بود.

واکنش زیدان به بحران اخیر در بارسلونا

زیدان در نشست خبری این بازی گفت :« می دانیم که در لالیگا بازی ساده وجود ندارد. در ماه فوریه هستیم و شرایط مان هم خوب است ولی این معنای خاصی ندارد. مطلعیم که بازی با والنسیا چقدر دشوار است. بازی فردا برای همه تیم های لالیگا اهمیت دارد.

اگر ببریم تنها سه امتیازش برای ما مهم خواهد بود و هیچ اتفاق دیگری نخواهد افتاد. این بازی در سرنوشت قهرمانی تاثیرگذار نیست. والنسیا اخیرا متحول شده؛ هرچند که قبلا هم خوب بازی می کرد و فقط نتیجه نمی گرفت.

بازی در مستایا هم مثل همیشه دشواری های خاص خود را دارد. سپس بازی با ویارئال در پیش است و به ماه تعیین کننده مارس خواهیم رسید. از این پس تمام بازی ها دشوار خواهند بود و باید بسیار مراقب باشیم.»

خروجی های باشگاه در تابستان آتی :« برای من و بازیکنان، فقط شرایط حال اهمیت دارد و هیچکدام به تابستان فکر نمی کنیم. در مورد فصل بعد به موقعش تصمیم خواهیم گرفت.»

واکنش زیدان به بحران اخیر در بارسلونا

تردید ایسکو برای تمدید :« درک می کنم. شما دیدگاه من در مورد ایسکو را می دانید. او یک بازیکن مهم برای من محسوب می شود ولی هر بازیکنی دوست دارد 90 دقیقه بازی کند و از تعویش شدن یا نیمکت نشینی بدش می آید. من 24 بازیکن در اختیار دارم که فقط از 11 تای آنها می توانم در ترکیب اصلی استفاده کنم. ایسکو چند روز پیش در مورد آینده اش با احترام صحبت کرد ولی برای من، زمان حال مهم است و می خواهم همه بازیکنانم در هر شرایطی آماده رقابت باشند.»

په په :« در مورد په په هم شرایط همینگونه است. دوست دارم او در رئال بماند ولی باشگاه و او باید در مورد تمدید به توافق برسند.»

بحران در بارسلونا: « پاسخ من به این سوال کوتاه است. به اعتقاد من بارسا یک تیم بحران زده نیست و تصورات در مورد شرایط این تیم اشتباه است.»

گرت بیل: « شرایط او خوب است و فردا خواهیم دید که از ابتدا به میدان می رود یا خیر.»

رونالدو :« او در بازی های کوپا دل ری به اندازه کافی استراحت کرده و حالا کاملا آماده است. رونالدو تمام دوران فوتبالش را در کناره های زمین به میدان رفته و در رئال با حضور در سمت چپ زمین توانسته 400 گل برای ما به ثمر برساند.

او یک پدیده است و هر جا که دوست داشته باشد بازی خواهد کرد. رونالدو مصدوم نیست و فردا هم بدون مشکل بازی می کند.»

تصمیم خامس برای ماندن در رئال :« برای او ارزش زیادی قائل هستم. از خامس مقابل ناپولی و سویا بسیار راضی بودم. او شرایط برای دیگر بازیکنان را بهتر می کند. به خاطر او خوشحالم.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج