هافبک اسپانیایی منچستریونایتد تاکید کرد موفقیت در لیگ اروپا اولویت نخست یونایتد در این فصل محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، منچستریونایتد فردا (چهارشنبه) باید دیدار برگشت خود را در لیگ اروپا برابر سنت اتین برگزار کند. شیاطین سرخ در بازی رفت با سه گل زلاتان ایبراهیموویچ توانستند حریفشان را شکست بدهند و اکنون شانس بسیار زیادی برای صعود به جمع شانزده تیم برتر رقابت‌ها دارد.

یونایتد همچنین یکشنبه باید در فینال جام اتحادیه در ورزشگاه ومبلی برابر ساوتهمپتون به میدان برود. خوان ماتا درباره بازی‌های پیش روی تیمش گفت‌: به شما دروغ نمی‌گویم. این هفته‌، هفته‌ بسیار هیجان انگیزی برای ماست. اولین فینال فصل‌مان را پیش‌رو خواهیم داشت که باید در ومبلی برگزار کنیم. در دو بازی قبلی که در ومبلی داشتیم، دو جام قهرمانی را کسب کردیم (جام حذفی سال گذشته و سوپر جام سال جاری) اما نباید از بازی برابر سنت اتین نیز غافل باشیم. همیشه بازی بعدی، مهم‌ترین بازی است و ما این موضوع را می‌دانیم. در بازی رفت عملکرد خیلی خوبی داشتیم. درست است که حریف به گل نرسید اما نشان داد که تیم خوبی است. اگر صعودمان را به مرحله بعد حتمی بدانیم، اشتباه بزرگی کردیم. هنوز ۹۰ ‌دقیقه باقی‌ مانده است. باید بجنگیم تا به موفقیت برسیم. کم کم به مقطع حساس فصل نزدیک می‌شویم. در چهار جام مدعی قهرمانی هستیم که این خیلی خوب است. 

خوان ماتا در پایان ‌اضافه کرد: لیگ اروپا برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است. تیم‌های بزرگی در این لیگ حضور دارند و این کار ما را پیچیده می‌کند. با این حال می‌خواهیم تمام تلاش‌مان را برای موفقیت انجام بدهیم. لیگ اروپا اولویت نخست ما در این فصل است و تلاش می‌کنیم این قهرمانی را به دست بیاوریم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج