سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل به تمجید از ستاره رقیب پرداخت و عنوان کرد آرزو داشته او را در تیم خودش داشته باشد.

 به گزارش خبرگزاری موج، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل که تلاش می‌کند تیمش را به جام جهانی 2018 روسیه برساند، به حمایت از لیونل مسی پرداخت.

مسی ۲۹ ساله هنوز در انتظار کسب یک جام با تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورش است. او در بارسلونا توانسته است افتخارات زیادی را کسب کند ولی در رده ملی موفق نبوده است. این بار سرمربی برزیلی‌ها به دفاع از مسی پرداخت و گفت‌: آرزو داشتم مسی برزیلی بود. صرف نظر از رقابت زیاد بین برزیل و آرژانتین، باید بگویم برای تیم رقیب احترام زیادی قائل هستیم. درباره مسی نیز باید بگویم که او فوق‌العاده‌ است. توانایی مثال‌زدنی مسی، غیر قابل توصیف است و حتی فراتر از استعدادهای بشری است. لیونل مسی می‌تواند کارهایی انجام بدهد که دیگران نمی‌توانند آن را انجام دهند. 

سرمربی سلسائو در باره مقایسه کریستیانو رونالدو (ستاره رئال مادرید و تیم ملی فوتبال پرتغال) و لیونل مسی نیز گفت‌: این دو بازیکن به شیوه‌های متفاوتی بازی می‌کنند. یکی مهاجم گلزن و تمام کننده و دیگری بازیکنی خلاق و بازی‌ساز و جادویی است. اگر این دو بازیکن در یک تیم بودند، می‌توانستند تمام تیم‌ها را از پیش‌رو برداشته و نابود کنند.  

تیته در ادامه‌ به تمجید از گابریل ژسوس، ستاره جدید سلسائو و تیم فوتبال منچسترسیتی پرداخت که اخیرا با مصدومیت سنگینی روبرو شده است. او در این زمینه نیز اظهار کرد: ژسوس ثمره فوتبال برزیل است. پیشرفتی که او در دو سال اخیر داشته، خیره کننده بوده است. اروپا اکنون بازیکنی را به چشم می‌بیند که توانسته خودش را به عنوان استعداد شگرف نشان بدهد. او بازیکنی جوان و در ‌عین ‌حال بازیکنی خلاق است. مطمئن هستم در آینده به بازیکنی بزرگ تبدیل خواهد شد.

برزیل باید در انتخابی جام جهانی برابر اروگوئه و پاراگوئه قرار بگیرد. در این دو دیدار، گابریل ژسوس به دلیل مصدومیت نمی‌تواند کشورش را همراهی کند. به همین خاطر باید منتظر باشیم تا مهاجم دیگری در تیم پر ستاره برزیل برای انتخابی جام جهانی در این دو بازی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج