سرمربی بارسلونا دلیل هو شدن توسط هواداران تیمش را می داند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از اسپورت کاتالونیا، بارسلونا یکشنبه شب در هفته‌ بیست و سوم لالیگا به سختی توانست با دو گل لیونل مسی لگانس را شکست بدهد.

لوییس انریکه پس از بازی گفت‌: بازی پیچیده‌ای بود چون پیش از آن، شکست در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده بودیم. واکنش‌های مارک آندره تراشتگن در خیلی از لحظات بازی، تعیین کننده بود. شرایط بازیکنان و هواداران را درک می‌کنم. می‌دانم سخت است اما در این لحظات بازیکنان نباید هو شوند بلکه باید حمایت شوند.

سرمربی بارسلونا درباره ترکیب اصلی قرار دادن آندره گومس و هو شدن او توسط هواداران اظهار کرد: نمی فهمم چرا گومس را هو کردند. به نظرم هو کردن بازیکن تیم محبوب خود کاری اشتباه است. با این حال هر کسی می‌تواند نارضایتی‌اش را به نحوی نشان بدهد. زمانی قوی‌تر می شویم که هواداران از ما حمایت کنند. به خاطر گومس ناراحتم.

هواداران نسبت به انریکه نیز اعتراض داشتند. این سرمربی اسپانیایی در این‌باره اظهار کرد: می‌فهمم چرا این کار را انجام می‌دهند. سرمربی بارسا هستم و پس از بازی برابر پاری ‌سن‌ ژرمن، هرگونه انتقادی را می‌پذیرم اما بازیکنان نیاز به کمک دارند تا در بهترین شرایط قرار بگیرند. به نظرم هواداران می‌توانند به ما کمک کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج