دونده انگلیسی برای آخرین بار در مسابقه دوی پنج هزار متر داخل سالن شرکت کرد و توانست رکورد این رشته در اروپا را به ثبت برساند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج به نقل از Inside the games، محمد فرح که قهرمان المپیک در دوی پنج هزار و ۱۰ هزار متر است، تاکنون چهار مدال طلای  المپیک را به دست آورده است.

او پیشتر اعلام کرده بود در مسابقات جهانی داخل سالن IAAF (فدراسیون جهانی دوومیدانی) برای آخرین بار در مسابقات رشته‌های داخل سالن شرکت می‌کند. فرح پس از شرکت در این مسابقه توانست در این مسابقه به مقام نخست دست پیدا کند و رکورد ۱۳ ‌دقیقه و ۹ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه را از خود بر جای بگذارد که بهترین رکورد اروپاست.

فرح که قصد دارد بعد از مسابقات قهرمانی جهان IAAF در ماه آگوست در لندن تنها بر روی دوی جاده تمرکز کند، در این زمینه گفت‌: نمی‌توانم باور کنم این آخرین مسابقه من در پنج هزار متر داخل سالن بوده است. زمان خوبی را در فعالیت حرفه‌ای خود در دوی داخل سالن داشتم ولی این کار باید جایی به پایان می‌رسید. برای من فکر کردن به این مساله عجیب است. همه من را بسیار حمایت کردند. رکوردهای زیادی را شکستم و در این سال‌ها بسیار خوب عمل کردم. اکنون زمان خداحافظی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج