روز یکشنبه مسابقه ALL star بین تیم منتخب کنفرانس شرق و غرب در لیگ NBA برگزار می‌شود که سرمربی تیم کنفرانس شرق برد استیونس و سرمربی تیم کنفرانس غرب استیو کر است.

به گزارش خبرگزاری موج، استیو کر که در حال‌ حاضر سرمربی تیم گلدن استیت وریرز است اعلام کرد چهار بازیکن تیم منتخب از گلدن استیت هستند. این چهار بازیکن استفن کری، کلی تامپسون، وریموند گرین و کوین دورانت هستند. وست بروک، بازیکن تیم اوکلاهاما ممکن است پنجمین بازیکن تیم کنفرانس غرب باشد.

در دو سال گذشته تیم کنفرانس غرب قهرمان ALL star شده است و راسل وست بروک، ارزشمندترین بازیکن در  هر دو سری بوده است. در کنار این بازیکنان جیمز هاردن از هیوستون راکتز و آنتونی دیویس از نیواورلانز پلیکانز نیز در لیست هستند. در تیم کنفرانس شرق لبرون جیمز و کایری ایروینگ از کلیولند کاوالیرز حضور دارند. کوین لاو به دلیل مصدومیت در تیم نخواهد بود. به جای کوین لاو، کارملو آنتونی از نیویورک فیکس بازی خواهد کرد.

کایل لاری از تورنتو رپترز، کمباواکر از شارلوت هورنتز، اریک گوردون از هیوستون راکتز، وزلی میتو از دالاس موریکس، مک کالم از پورتلند تریل بلیزر نیز و نیک یانگ از لس آنجلس لیکرز نیز در این بازی حضور خواهند داشت. بازی ALL star روز یکشنبه در نیواورلانز برگزار می‌شود.

بار آخری که این بازی در این شهر برگزار شد، سه سال پیش بود و کایری ایروینگ در آن سال با ارزش‌ترین بازیکن شد. کنفرانس شرق نیز به پیروزی رسید. در ۶ سال گذشته این تنها بازی بود که کنفرانس شرق ALL star پیروز  شده است.

استیونس که سرمربی تیم  کنفرانس شرق است، درباره این بازی اظهار کرد: در ایندیانا بزرگ شدم و در آنجا، این بازی همیشه مهم بوده است. همیشه در بازی‌های بسکتبال کسانی هستند که از دیدن‌شان لذت می بریم و از آنها یاد می گیریم. برای من افتخار است کنار بهترین‌ها باشم.

استیو کر، سرمربی کنفرانس غرب نیز می‌گوید: تنها چیزی که می‌خواهم این است که از آخر هفته‌ لذت ببریم.

وست بروک درباره حضورش در بازی ALL star گفت‌: در شرایط خوبی هستم. از بازی‌ها لذت می برم و زمان خوبی  را می‌گذرانم. خوشحالم که در این بازی حضور دارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج