مهاجم جوان یوونتوس بعد از برد چهار بر یک برابر پالرمو تاکید کرد این نمایش نباید برابر پورتو در لیگ قهرمانان اروپا تکرار شود.

به گزارش خبرگزاری موج، یوونتوس شب گذشته (جمعه) با نتیجه‌ چهار بر یک پالرمو را از پیش‌رو برداشت تا همچنان به سلطه خود در فوتبال ایتالیا ادامه‌ بدهد.

پائولو دیبالا برابر تیم پیشین خود درخشید و دو گل از چهار گل تیمش را به ثمر رساند و البته خوشحالی هم نکرد. او بعد از پایان مسابقه گفت‌: گام بلندی برای قهرمانی در لیگ برداشتیم اما بازی خیلی خوبی را ارائه ندادیم. در نیمه نخست پاس‌های اشتباه‌ زیادی داشتیم و بازی را آسان گرفته بودیم. نباید اجازه بدهیم این اتفاقات بار دیگر رخ بدهد. برابر پورتو باید نگرش و ذهنیت خودمان را عوض کنیم. بازی در زمین آنها به هیچ وجه آسان نیست. به همین خاطر باید با تمرکز بالا در زمین مسابقه ظاهر شویم.

مهاجم جوان یوونتوس در ادامه‌ ‌اضافه کرد: شایسته پیروزی بودیم. برای حریفانمان آسان نیست که در تورین به میدان بروند. فضای ورزشگاه به ما کمک کرد و از این بابت خیلی خوشحالم. درباره خوشحالی نکردنم بعد از گل‌ها هم باید بگویم برنامه‌ریزی شده بود. دوست نداشتم برابر تیم سابقم خوشحالی کنم. به خاطر احترام به هواداران و هم‌تیمی‌های سابقم این کار را انجام دادم. فقط گونسالو ایگواین را در آغوش گرفتم که از پاس گلش تشکر کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج