آیین تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار کشور را با حضور هزاران نفر و همچنین مسئولین کشوری و ورزشی ایران در سالن اجتماعات دانشگاه شهید ستاری برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حجت بیدختی مسوول بسیج هیات استان با اشاره به اینکه این برنامه تحت عنوان (قهرمانان ایثار) برای نخستین بار به همت یک هیات ورزش های همگانی در کشور برگزار شد، گفت: هیات ورزش های همگانی استان تهران نخستین هیات همگانی در کشور است که در غالب یک برنامه فرهنگی ورزشی آیین تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار را با حضور دکتر شجاع پوریان رییس هیات همگانی استان، الهه راستگو و مهدی قناعتی از اعضای شورای شهر تهران، مهندس رضایی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران،شهردار منطقه 9 و چند تن از بازکنان تیم پرسپولیس و همچنین هزاران نفر از مربیان، ورزشکاران، بسیجیان، خانواده های شهدای ورزشکار برگزار کرد. 

وی افزود: این مراسم با قرائت قرآن توسط قاری بین المللی کشور و سخنرانی سردار آذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور آغاز شد و در ادامه کربلایی حسن حسین خانی از مداحان اهل بیت با اجرای مداحی مراسم را پرفیض کرد.

بیدختی با بیان اینکه  در ادامه مراسم دکتر ولی الله شجاع پوریان رییس هیات ورزش های همگانی استان تهران به سخنرانی پرداخت.

رییس هیات ورزش های همگانی استان تهران ضمن تبریک به تیم ملی کشتی کشورمان برای قهرمانی در جام جهانی این رشته افزود: ما باید اخلاق و منش قهرمانی و پهلوانی را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم. 

رییس بسیج هیات ورزش های همگانی استان تهران در خصوص نفرات تجلیل شده خاطر نشان کرد:با حضور شجاع پوریان رییس هیات استان و دیگر مسئولین از 2 جانباز ورزشکار مدافع حرم، 2 شهید ورزشکار مدافع حرم، 2 آتش نشان ورزشکار شهید پلاسکو و 12 شهید ورزشکار دفاع مقدس تجلیل شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج