نفرات برتر رقابت‌های آزاد زمستانی سلاح‌های بادی بانواندر بخش تفنگ و تپانچه معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، آخرین روز از  رقابت‌های آزاد زمستانی سلاح‌های بادی در حالی دنبال شد که در رشته تپانچه بادی بانوان بزرگسال 48 تیرانداز حضور داشتند.

با برگزاری آخرین فینال این رقابت ها، سارا میرابی از تهران با غلبه بر حریفان خود در مکان اول ایستاد و زینب طوماری از گیلان و هانیه رستمیان از مازندران به ترتیب توانستند با پشت سرگذاشتن حریفان خود در مکان های دوم و سوم بایستند.

پس از اعلام نتایج نهایی توسط هیئت داوران، بهناز غلامی از تهران، مریم خوانساری از تهران، گلنوش سبقت اللهی از اصفهان، نرگس خوش اخلاق از تهران و نیلوفر برخورداری از قزوین توانستند به ترتیب در مکان های چهارم تا هشتم ایستادند.

همچنین در فینال تپانچه بادی بانوان نوجوانان و جوانان، لعیا محمدی از کرمانشاه در رقابت نزدیک با فاطمه قدرت آبادی از سمنان در نهایت به قهرمان تکیه کرد و قدرت آبادی نایب قهرمان شد. زهرا حسینی دیگر تیرانداز ارزنده کشورمان با قرار گرفتن در جایگاه سوم به کار خود پایان داد.

حنانه کانتوری از قزوین، زهره صادقی از یزد، زهرا عرفانی مقدم از تهران، شیدا انتشاری از اصفهان و شیرین نیز چهارم تا هشتم شدند.

در بخش تفنگ بانوان در رده سنی بزرگسالان تیرانداز شایسته کشورمان نرجس امام قلی نژاد با غلبه بر حریفان خود در سکوی اول ایستاد. تیرانداز المپیکی کشورمان الهه احمدی از تهران و نساء پاریاب از ایلام توانستند در سکوهای دوم و سوم بایستند.

در این بخش، حسنا توتون چی از خوزستان، صفیه صحراگرد از خراسان رضوی، مه لقا جام بزرگ از همدان، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی و فریناز طاهری از تهران توانستند در رده های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.

در ادامه بعد از برگزاری مرحله مقدماتی تفنگ در بخش نوجوانان و جوانان 8 تیرانداز راهی فینال شدند که در نهایت، آرمینا صادقیان از ایلام در مکان اول، مریم شفیعی پور از تهران در مکان دوم و حدیث یاوری از تهران در مکان سوم قرار گرفتند و توانستند نتایجی که در مرحله اول این رقابتها کسب نموده اند را تکرار کنند.

مهسا رضاییان از تهران، رویا صبح خیز ار قم ، مینا روحیان از قم، درسا رحمتی از تهران به ترتیب در مکان های چهارم تا هفتم قرار گرفتند ضمن اینکه فاطمه معینی از تهران در این فینال حضور نداشت و به عنوان نفر هشتم شناخته شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج