بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: امروز بازی سختی داشتیم چرا که صبای قم آمده بود که یک بازی کاملا تدافعی انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال در حالی بین دو تیم سایپا و صبای قم برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد.

غلامرضا رضایی بازیکن تیم سایپا در پایان این دیدار اظهار داشت: ما از بازی امروز راضی هستیم، چرا که موقعیتی به تیم حریف ندادیم و چند موقعیت نیز خلق کردیم. امروز یک بازی سختی بود چون تیم صبای قم از اول بازی آمده بود که یک بازی کاملاً تدافعی را انجام دهد، تیم ما باهوش بود و به آنها موقعیت نداد و ما هم از موقعیت‌هایی که بدستمان آمد نتوانستیم استفاده کنیم. از فوتبال خودمان راضی هستیم چون از اول بازی تا دقیقه 90 فشار آوردیم اما متاسفانه نتوانستیم برنده شویم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تیم شما بازیکن شش دانگ ندارد گفت: ما بازیکن شش دانگ مثل کلانتری و خلعتبری داریم اما از وقتی که مهدی ترابی یکی از فوتبالیست‌های جوان و آینده‌دار است که برای تیم ما خوب بازی می‌کند اما متاسفانه از وقتی که او رفته جای خالی او احساس می‌شود. فکر می‌کنم از یکی دو هفته آینده به تیم ما اضافه خواهد شد و به ما کمک خواهد کرد.

بازیکن تیم سایپا درمورد بازیکن خارجی تیم سایپا گفت: او به هر حال در این شرایط آمد و تلاش کرد اما به نتیجه نرسید.

وی در واکنش به این بازی که آیا بازی کسل‌کننده‌ای نبود گفت: به هر حال بازی همین است، کیفیت زمین خوب نبود ، چمن بلند است از بیرون شاید قشنگ است اما یک پاس ساده هم نمی‌توان داد و کاری هم نمی‌شود کرد.

رضایی در پاسخ به این سوال که عملکرد نیم فصل دوم را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: در نیم فصل دوم همینطور که مشخص است بهتر از نیم فصل اول هستیم. ما سعی کردیم با تغییرات زیادی که داشتیم تیم را به یک هماهنگی برسانیم که بتوانیم بازی به بازی بهتر شویم، این اتفاق در حال رخ دادن است و به آینده تیم امیدواریم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج