آرسن ونگر امروز تایید کرد که قصد بازنشستگی در پایان فصل را ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، آرسنال چهارشنبه شب یک بار دیگر در زمین بایرن تحقیر شد و شکست سنگین 5-1 را تجربه کرد. این تیم دو فصل پیش نیز با همین نتیجه مغلوب مونیخی ها شده بود. به این ترتیب توپچی ها باید در بازی برگشت، 4 گل به بایرن زده و گلی هم دریافت نکنند تا به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند.

اعتراضات به آرسن ونگر پس از این شکست افزایش یافته و حالا بسیاری از هواداران آرسنال خواهان کنار رفتن ونگر در پایان فصل هستند.

اولین واکنش ونگر به احتمال اخراجش از آرسنال

سرمربی فرانسوی توپچی ها در واکنش به این مساله گفت:« مهم نیست چه اتفاقی بیفتد. من سال بعد هم مربیگری خواهد کرد؛ حالا چه در آرسنال و چه در تیمی دیگر.

به این اعتراضات عادت کرده ام. 20 سال است که مربی آرسنالم یعنی یک عمر. شغلی دارم که تبعات خاص خود را دارد و باید آن را بپذیرم. هر کسی می تواند در مورد من ابراز عقیده کند.»

ونگر ادامه داد:« اگر گفته بودم که در ماه مارس و آوریل در مورد آینده ام حرف خواهم زد، به این خاطر بود که در مورد آن تردید داشتم. الان هم نمی خواهم در مورد آینده ام حرف بزنم. آینده من، مهم مهم تر از آرسنال نیست.

باید روی آرسنال و مشکلات واقعی تر تمرکز کرد. من از شکست متنفرم. من مسئولیت بزرگ و دشواری در آرسنال بر دوش دارم و باید قدرتمند باشم و از تجربیاتم برای خروج از بحرانم استفاده کنم.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج