تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در آستانه پنج هفته به پایان لیگ صدرنشین بوده و اصلی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی است.

به گزارش خبرگزاری موج، قطار لیگ فوتسال ایستگاه بیست و دوم خود را هم پشت سر گذاشت و با احتساب بازی های معوقه هفته هفدهم، تنها پنج هفته به پایان این مسابقات باقی مانده است. در این میان تیم گیتی پسند اصفهان با اختلاف هفت امتیازی نسبت به تیم دوم که دبیری تبریز است،‌ در صدر جدول قرار گرفته و امید بسیاری برای کسب عنوان قهرمانی دارد.

با این حال گیتی پسند در پنج بازی پیش‌روی خود چهار تیم رقیب خود را پیش‌رو دارد. شاگردان رضا لک ابتدا در تبریز به مصاف مس خواهند رفت. آن‌ها پنج روز بعد در همین شهر رو در روی دبیری قرار می‌گیرند. این تیم که از هفت ملی پوش و دو بازیکن برزیلی بهره می‌برد، باید در هفته سوم در اصفهان به مصاف تاسیسات دریایی تهران برود و سپس به اهواز رفته و بازی بسیار حساسی را مقابل حفاری اهواز برگزار کند. دیدار رفت گیتی پسند و حفاری به دلیل ورود غیرمنتظره علی عابدین به زمین، جنجالی شد و هنوز هم رای نهایی توسط کمیته استیناف اعلام نشده است.

گیتی پسند در هفته پایانی نیز میزبان یاسین پیشرو قم است و با توجه به اوضاع بحرانی این تیم و اعتصاب هفت بازیکن اصلی تیم، به نظر می‌رسد اصفهانی‌ها در هفته پایانی کار دشواری برای پیروزی نداشته باشند بنابراین گیتی پسند می‌تواند در شرایطی جشن قهرمانی را بعد از این بازی در سالن پیروزی اصفهان برگزار کند که در دو بازی امتیاز کامل را از دست بدهد و در بقیه بازی‌ها به برتری برسد. دو حالت دیگر هم وجود دارد و گیتی پسند می‌تواند با یک باخت و دو مساوی یا دو باخت هم جام قهرمانی لیگ را برای دومین بار بالای سر ببرد.

بنابراین گیتی پسند که از ابتدای فصل صدر را از دست نداده، می‌تواند با پیروزی در دو بازی پیش‌رو مقابل مس و دبیری، قهرمانی خود را سه هفته زودتر در تبریز مسجل کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج