سعید ابولسانی با وجود تلاش‌هایش در فینال اسنوکر 15 توپ انفرادی با نتیجه چهار بر سه در مقابل محمد شهاب بازیکن با تجربه اماراتی شکست خورد و به مقام نایب قهرمانی رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی غرب آسیا دست یافت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، فینال رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی غرب آسیا در رشته اسنوکر 15 توپ دوشنبه 25 بهمن‌ماه برگزار شد و در آن سعید ابولسانی ملی‌پوش اسنوکر کشورمان با وجود تلاش‌هایش با نتیجه‌ چهار بر سه در مقابل محمد شهاب بازیکن با تجربه اماراتی شکست خورد و به مقام نایب قهرمانی رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی غرب آسیا دست یافت.

سعید ابولسانی پیش از این با پیروزی چهار بر سه در مقابل محسن بوکشیشا از قطر راهی فینال هفتمین دوره رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی غرب آسیا در رشته اسنوکر 15 توپ انفرادی شده بود.

تیم‌ ‌ملی ایران متشکل از سعید ابولسانی، علی روشنی‌کیا در رشته‌های اسنوکر انفرادی 15 توپ، اسنوکر 15 توپ تیمی و اسنوکر شش توپ و آرمین محمودی در رشته‌های، ایت‌ بال انفرادی، ناین‌ بال انفرادی و ناین‌ بال دوبل شرکت خواهند کرد.

سعید ابولسانی در رشته ناین بال تیمی (دوبل) به‌عنوان بازیکن دوم در کنار آرمین محمودی در این رشته هم تیمی خود را همراهی می‌کند.

هفتمین دوره مسابقات ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی غرب آسیا 23 تا 28 بهمن‌ماه به میزبانی کشور اردن در حال‌ برگزاری است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج