سیلویو برلوسکونی پیش از دیدار میلان و لاتزیو حکم اخراج مونتلا را صادر کرده بود ولی مالکان چینی آن را وتو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، میلان در آخرین بازی هفته‌ بیست و چهارم سری A برابر  لاتزیو در ورزشگاه المپیکو شهر رم به تساوی یک بر یک رضایت داد. در واقع میلانی‌ها تا ‌دقیقه ۸۵ مسابقه با یک گل از حریفشان عقب بودند اما سوسو توانست گل تساوی بخش را به ثمر برساند تا این دیدار به تساوی یک بر یک به پایان برسد.

ویچنزو مونتلا بعد از توقف تیمش برابر لاتزیو در نشست خبری گفت‌: در نبود چند بازیکن اصلی ما نظیر آلسیو رومانیولی، متئو دی‌شیلیو و جیاکومو بوناونتورا به میدان رفتیم. مصدومان زیادی داشتیم. همچنین گابریل پالتا و یورای کوچا را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم اما نمی‌خواستیم در این بازی شکست بخوریم. نسبت به تساوی‌هایی که در طول فصل داشتیم، از این تساوی بیشتر خوشحالم. نزدیک بود شکست بخوریم اما در دقایق پایانی به گل رسیدیم. به خودم افتخار می‌کنم که هدایت چنین تیمی را بر عهده دارم. بازیکنانی که در میلان هستند همه از روحیه تیمی بسیار بالایی برخوردار هستند.

سرمربی میلان ‌اضافه کرد: هر مربی تحلیل خاص خودش را از یک مسابقه دارد. بارها بوده که گفتم تیمم باید این بازی را می‌برد ولی متاسفانه شکست خوردیم. هفته‌ قبل برابر بولونیا تلاش بسیار زیادی برای برد کردیم. به همین خاطر بازیکنان محروم و مصدوم زیادی داشتیم و نتوانستیم با تمام ظرفیت‌مان برابر لاتزیو بازی کنیم. مطمئن هستم روزهای خوبی در انتظار ماست چون کیفیت بازیکنان میلان بالاست. از هدایت چنین تیمی احساساتی هستم.

مونتلا در پایان گفت‌: بازی سختی برابر لاتزیو داشتیم. به این خاطر نبود که ما نگرش اشتباهی در این مسابقه داشتیم. شاید برای اولین بار بود که این ترکیب در کنار هم بازی می‌کرد اما دیدید که بهتر از حریف بازی کردیم.

رسانه‌های ایتالیایی ساعاتی قبل از شروع دیدار میلان و لاتزیو اعلام کردند سیلویو برلوسکونی حکم اخراج مونتلا را امضا کرده است اما مالکان چینی این تصمیم را وتو کردند تا مونتلا کماکان در میلان باقی‌ بماند. میلان در ۶ بازی خود پنج بار طعم شکست را چشیده است و افت فاحشی نسبت به نیم فصل نخست داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج