سرمربی استقلال مانند روزهای ابتدای فصل دوباره محبوب هواداران شده تا در بهمن سخت منصوریان دوباره تاج گذاری کند.

به گزارش خبرگزاری موج، اولین تمرین استقلال با وجود باران شدیدی که زمین چمن ورزشگاه را تبدیل به شالیزار کرده بود با استقبال پرشور هواداران از ساعت 13 در کمپ حجازی برگزار شد. هواداران استقلال که البته تعداد آنها تفاوت زیادی با روزهای ابتدای فصل داشت، استقبال ویژه ای از منصوریان، کادرفنی و البته بازیکنان او داشتند.

شوخی با کادر فنی، کنایه به منتقدان
حاضران در کمپ حجازی زمانی که دستیاران منصوریان به نوبت نزد آنها می آمدند تا برای دقایقی با حاضران در کمپ صحبت کنند، شوخی جالب با آنها انجام می دادند که البته این شوخی، کنایه به منتقدان استقلال در هفته های گذشته است. بعد از حضور خرمگاه و چینی در کنار هواداران بود که بسیاری از آنها با بیان این نکته که "دستیاران منصوریان بار فنی ندارند" انتقاداتی که از آنها مطرح می شد را مسخره کردند.

استقبال از ستاره های دربی
بهنام برزای و فرشید اسماعیلی دو ستاره ای بودند که در جشن هواداران حاضر شدند. هواداران استقلال که هنوز منتظر حضور منصوریان بودند، گلزن استقلال در دربی را در جمع خود آوردند و با سر دادن شعارهایی، برای حریف سنتی خود کری خواندند. اسماعیلی و برزای که پیش از این سابقه پیروزی در دربی را نداشتند، در جمع هواداران بسیار شادمان بودند و هیچ دعوت به عکسی را رد نمی کردند. فرشید اسماعیلی به دلیل گل و پاس گلی که در دربی از او ثبت شده بود، بیشتر از سایر بازیکنان مورد تمجید هواداران واقع شد تا مزد بازی خوب خود در دربی را با حمایت هواداران بگیرد.

قاتل پرسپولیس رسید
علیرضا منصوریان به تمرین استقلال رسید؛ هواداران با حضور در درب ورودی کمپ ماشین او را به پرچم های آبی مجهز کردند و برای او شعارهای همیشگی اش را سر دادند. سرمربی استقلال در بارش شدید باران و با استقبال هواداران به سختی با کمک لیدرهای استقلال به کمپ رسید و برای دقایقی با هواداران صحبت کرد. منصوریان در جمع هواداران گفت که برد در دربی بهترین شب زندگی او بوده و البته از هواداران به خاطر صبرشان تشکر کرد. او بعد از 7 ماه دوباره در استقلال روی دوش هواداران نشست تا با برد پرسپولیس، دوباره هواداران استقلال به او اعتماد کنند.

استقبال از تیم پیروز؛ صف سلفی با منصوریان

تشویق سید مهدی، انتقاد از سید جلال
مهدی رحمتی سوژه ی امروز هواداران استقلال بود. حاضران در کمپ با تشویق رحمتی حمایت خود را از کاپیتان این تیم نشان دادند و البته علیه حسینی کاپیتان پرسپولیس نیز شعارهایی سر دادند. هواداران که از اتفاقات روز گذشته به شدت ناراحت بودند، بارها علیه سید جلال حسینی شعار دادند اما مهدی رحمتی به سمت آنها رفت و از هواداران خواست که این کار را متوقف کنند. رحمتی با اجازه از کادرفنی در تمرین شرکت نکرد و بعد از صحبت با منصوریان راهی رختکن شد.

دلخوری استقلالی ها از فغانی
اتفاقات انتهای بازی باعث ناراحتی استقلالی ها و البته پرسپولیسی ها شد. کادرفنی استقلال البته ترجیح دادند تا حرمت فغانی را در جریان بازی و در نشست خبری حفظ کنند اما صحبتهای در گوشی کمپ حجازی نشان می داد عملکرد فغانی باعث ناراحتی استقلالی ها شده است. صحیح اعلام کردن یک گل مردود که باعث شد رحمتی در حاشیه های بعد از آن از زمین مسابقه اخراج شود در کنار برخی تصمیمات داور این دیدار، باعث شده بود تا استقلالی ها خیلی از عملکرد فغانی راضی نباشند.


تاج گذاری دوباره منصوریان
صف طولانی جلوی دفتر منصوریان برای عکس یادگاری، اتفاقی کم نظیر بود و قطعا یک پیام ویژه برای فوتبال ایران دارد؛ علیرضا منصوریان دوباره محبوب هواداران استقلال شده است. این اتفاق به این معنی است که پروژه سه سال او که هفته های گذشته به خطر افتاده بود، دوباره از سر گرفته شده و منصوریان با خیالی آسوده می تواند سال اول حضور در استقلال را با کسب سهمیه آسیایی به پایان برساند تا در لیگ شانزدهم، به دنبال تحقق دیگر وعده های خود برود. منصوریان شادمان که صدای گرفته او نشان می داد برای برد برابر پرسپولیس تا چه اندازه از جان مایه گذاشته، به همه ی خواسته های خود در اولین فصل حضور در استقلال رسیده تا پرونده او پیش از پایان فصل بر اساس وعده هایی که داده بود، با کسب نمره ی قبولی به پایان برسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج