سخنگوی کانون داوران فوتبال ایران می گوید خداحافظی محسن ترکی، یک اتفاق ویژه در فوتبال ایران بود. 

به گزارش خبرگزاری موج، علی خسروی که به دلیل نظارت در بازی های لیگ برتر، طبق قانون نمی تواند در رابطه با داوری های لیگ اظهارنظر کند در رابطه با اتفاق ویژه دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال گفت: یکی از مهمترین اتفاقات دیدار دربی، خداحافظی محسن ترکی از عرصه داوری بود. داوری که رکورددار قضاوت در این بازی بود به صورت شایسته ای وداع خود با عرصه قضاوت را رسمی کرد.


او ادامه داد: به عقیده من این نوع خداحافظی یکی از بهترین اتفاقاتی بود که می توانست برای ترکی بیفتد، او با توجه به شرایط بازی و در حضور هزاران هزار تماشاچی، چهار گوشه زمین را بوسید و وداع خود را رسمی کرد، می توانم بگویم این باشکوه ترین مراسم خداحافظی بود که برای یک داور می توان مهیا کرد. این بهترین پایان برای محسن ترکی بود.


خسروی در پایان گفت: خیلی ها به حسن کامرانی فر انتقاد می کردند اما او با این تصمیم هوشمندانه نشان داد خیلی از این انتقادات صحیح نیستند. من فکر می کنم روسای قدیمی کمیته داوران باید بیایند این خداحافظی را ببینند و یاد بگیرند که می توان برای ارج نهادن به خدمات یک داور، مراسمی اینچنینی تدارک دید تا کسی محسن ترکی ها باشکوه خداحافظی کنند نه در سکوت و انزوا.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج