گل‌گهر سیرجان هم به جمع تیم‌هایی پیوست که در اعتراض به داوری قصد ترک زمین را داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، دقایقی پیش در دیدار ملوان مقابل گل‌گهر در لیگ دسته اول فوتبال ایران در دقیقه 64 بازی روی ارسال توپی از جناح راست مدافع گل‌گهر با دست باز به استقبال توپ رفت اما به نظر توپ بدون برخورد به دستش پس از ضربه سر مدافع ملوان به اوت رفت. این صحنه توسط داور پنالتی تشخیص داده شد تا جنجالی بزرگ در بازی شکل بگیرد.

جنجال بگوویچ در لیگ دسته اول 


وینکو بگوویچ سرمربی گل‌گهر که اعتقاد داشت پنالتی اتفاق نیفتاده از کنار زمین دستور داد تیمش از زمین بیرون بیاید و بعد از 5 دقیقه وقفه و اعتراض در نهایت او با پادرمیانی همراهان و اصرار تیم داوری و سایرین رضایت داد تا تیمش مسابقه را ادامه دهد اگرچه داور رای به اخراج این مربی کروات باتجربه از روی نیمکت داد تا ابراهیم میرزاپور دروازه‌بان سابق تیم‌ملی از لحظه هدایت سیرجانی را که از مدعیان صعود به لیگ‌برتر است را برعهده داشته باشد. البته دقیقا مشخص نبود که آیا تصمیم داور درست بوده یا نه اما خود مدافع گل‌گهر که با حالتی خاص به استقبال توپ رفته بود بیش از بقیه در رخ دادن این صحنه مقصر بود.

جنجال بگوویچ در لیگ دسته اول 


جالب اینکه با طول کشیدن مجادله محمد مایلی‌کهن سرمربی ملوان هم به معترضین پیوست و به رفتار سرمربی گل‌گهر اعتراض کرد. اعتراضی که چندان هم بی‌راه نبود چراکه مهیار زحمتکش بازیکن ملوان این پنالتی را به تیر دروازه کوبید تا سفیدپوشان میزبان از یک فرصت عالی محروم شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج