باشگاه العربی قطر اشکان دژآگه را به تنگ آورد. این باشگاه قطری پس از جدایی او دست به اقدام عجیبی زد. آنها به هر شکل ممکن در تلاش هستند تا نگذارند اشکان برای ولفسبورگ بازی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، روزنامه خبر ورزشی نوشت: «آیا فقط بحث این بود که اشکان در نیم‌فصل دوم در العربی بماند و به این تیم کمک کند؟ پاسخ منفی است. پشت پرده این مخالفت و کارشکنی‌ها، مسوولان فدراسیون فوتبال قطر حضور دارند. آنها می‌خواهند در آستانه بازی برگشت مقدماتی جام جهانی‌ در دوحه به کاپیتان اول ایران ضربه بزنند.

اشکان در بازی رفت ایران و قطر فوق‌‌العاده بازی کرد. این‌ قدر خوب بود که لج مسئولان باشگاه را درآورد. در جام ملت‌های استرالیا هم وقتی اشکان فوق‌‌العاده بازی می‌کرد، رسانه‌های قطری مطالب عجیبی منتشر می‌کردند. آنها می‌نوشتند دژآگه عمداً برای ایران خوب بازی می‌کند و برای العربی بد. این در حالی است که دژآگه در دو فصلی که برای این تیم توپ زد، همواره بازی‌های خوبی انجام می‌داد و جزو بهترین بازیکنان باشگاه بود. دژآگه همواره این رفتارها را جوسازی و فرافکنی می‌خواند و بی‌حاشیه به کارش ادامه می‌داد. وقتی در دیدار رفت ایران و قطر باز هم او ستاره بود و عملکرد فوق‌‌العاده‌ای داشت، قطری‌ها دست به اقدامات عجیب‌تری زدند. آنها تسویه‌حساب اشکان را نمی‌دادند و درست در روزهایی که او می‌گفت قصد بازگشت به فوتبال اروپا را دارد، پای‌شان را در یک کفش کرده بودند و می‌خواستند در قطر بماند. این اتفاق در شرایطی افتاد که پیش از آن، باشگاه العربی علاقه‌ای به حفظ اشکان نشان نمی‌داد.

همه چیز کاملاً گویا بود‌؛ گویای کارشکنی قطری‌ها. آنها قصد نداشتند اشکان برای بازی برگشت مقابل تیم ملی کشورشان آماده شود؛ به همین خاطر پس از انتقال او به ولفسبورگ به کارشکنی‌های خود ادامه دادند. باشگاه آلمانی برای گرفتن ITC اشکان اقدام کرد ولی متوجه شدند که العربی نمی‌خواهد پروسه قانونی درست طی شود. (یکشنبه‌ شب) ولفسبورگ در زمین خودش به مصاف هوفنهایم رفت ولی دژآگه دوباره در ترکیب تیم قرار نگرفت. او امیدوار است ظرف یک هفته آینده مشکلش حل شود و بتواند برای تیم محبوبش بازی کند.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج