سرمربی پرسپولیس از باخت مقابل استقلال ابراز تاسف کرد اما امیدوار است با حمایت تماشاگران‌شان در ادامه فصل به موفقیت برسند.

به گزارش خبرگزاری موج، برانکو ایوانکوویچ یک روز پس از شکست در دربی در حاشیه تمرین پرسپولیس به خبرنگاران گفت: همیشه به بازیکنانم گفتم همواره برد نیست و باخت هم خواهیم داشت که این اتفاق مقابل استقلال افتاد؛ بازی‌ای که برای همه ما، باشگاه و هواداران ارزش متفاوتی نسبت به دیگر سایر مسابقات داشت.


او ادامه داد: واقعا نمی‌توانم از بازیکنانم انتقاد کنم و ایراد بگیرم چون آنها تمام تلاش‌شان را انجام دادند و انگیزه هم داشتند ولی بازی را در دو، سه دقیقه بخاطر دو اشتباه باختیم؛ شکست اتفاق خواهد افتاد و اشتباه از ما بود و آنها استفاده کردند.


سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: نیمه دوم عملا روی یک دروازه بازی می‌کردیم و شانس گلزنی هم داشتیم و حتی توپ ما به تیرک افقی برخورد کرد؛ وقتی گل نزنید گل می‌خورید.


برانکو با بیان اینکه الان وقتی برای غصه خوردن و افسوس نداریم، اظهار کرد: برای مسابقه روز پنج‌شنبه با سپاهان خودمان را آماده می‌کنیم ولی مسئله‌ای که برای کادر فنی و بازیکنان جای تاسف دارد این است که نتوانستیم شادی خوبی به هواداران هدیه کنیم اما با این حال تماشاگران پرسپولیس بعد از باخت دیروز نشان دادند پشت ما هستند و به تیم اعتقاد دارند چون ما همچنان به طور مطلق قهرمان هستیم و اهداف‌مان مشخص است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج