گلزن پیکانی ها می گوید با ادامه همین روند، این تیم در تلاش است تا خود را در بین چهار پنج تیم بالای جدول قرار دهد.  

به گزارش خبرگزاری موج، محمدصادق بارانی که در بازی پیکانی ها در برابر نفت موفق به گلزنی شد در رابطه با این دیدار و شکست برابر نفتی ها می گوید: این هفته نتوانستیم کیفیت خوب بازی مان را به نمایش بگذاریم، البته باید گفت که زمین نفت روی بازی ما تاثیرگذار بود، در زمین تختی نمی‌شود راه رفت چه برسد به اینکه بخواهید بازی کنید. در 10 دقیقه اول خوب بازی نکردیم و در همان دقایق هم گل خوردیم، اما در کل فکر می‌کنم عادلانه‌ترین نتیجه مساوی بود.


او ادامه می داد: تیم پیکان در لیگ شانزدهم توانسته بازیکنان باتجربه ای را به جمع خود اضافه کند، در کنار آنها حضور مربی بادانشی مانند مجید جلالی باعث شده تا روزهای خوبی را بگذرانیم. البته می‌توانیم بهتر از این هم باشیم با نگاه به جدول هم می‌بینیم که 9 بازی مانده و تغییرات زیادی در این هفته‌ها شاهد خواهیم بود. در کل امیدوارم با کسب نتایج موثر در ادامه بازی ها بتوانیم در نهایت بین چهار، پنج تیم بالای جدول قرار بگیریم.


بارانی در رابطه با تیم پیکان ادامه می داد: امسال با تلفیق جوان ها و باتجربه ها توانستیم به نحو احسن وظایف مان را در زمین پیاده کنیم و مطمئن باشید به همین در ادامه نیز نتایج قابل توجهی را کسب خواهیم کرد.


او در پایان در رابطه با حریف هفته آینده گفت: استقلال خوزستان تیم خوبی است و این بازی هم به مانند دیدار با نفت یک بازی 6 امتیازی است و آنها با ما هم امتیاز هستند اما ما برای پیروزی به میدان می رویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج