سرمربی منچستریونایتد سرانجام به صحبت در مورد شرایط خوان ماتا در چلسی و دلایل خروج او از این تیم صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی استار، خوان ماتا قبل از ورود ژوزه مورینیو به چلسی در سال ۲۰۱۳، یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود ولی این بازیکن در زمان مورینیو از چلسی جدا شد و به منچسرتیونایتد پیوست.

خیلی ها عنوان کردند با  روی کار آمدن آقای خاص در منچستریونایتد، ماتا آینده‌ای در این تیم ندارد ولی خلاف این ادعا در این فصل ثابت شد و ماتا در بازی‌های زیادی توانست برای تیمش به میدان برود و نمایش خوبی نیز از خود نشان بدهد. او در دو بازی گذشته تیمش در لیگ برتر یعنی لسترسیتی و واتفورد توانست برای یونایتد گلزنی کند. 

ژوزه مورینیو درباره ستاره اسپانیایی تیمش گفت: می‌دانم وقتی می‌خواستم به یونایتد بیایم، مردم از این صحبت می‌کردند که ماتا به دردسر خواهد افتاد ولی به هیچ وجه چنین چیزی نبوده است. جچدایی ماتا از چلسی یک مسئله فوتبالی بود. در چلسی برای خوان ماتا برنامه‌ای نداشتیم اما در یونایتد ماتا در برنامه‌هایم نقش مهمی دارد. به همین خاطر ماتا در یونایتد حفظ شد. او از همان روز اول اعتماد من را حس کرد و می‌دانست نقش مهمی در این تیم خواهد داشت. خوشحالم بازی به بازی اعتماد به نفس او بیشتر از قبل شد. به هیچ وجه قصد نداشتم او را بفروشم. از همان روز نخست حضورم در یونایتد روی او حساب باز کرده بودم.

منچستریونایتد پنجشنبه باید در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر سنت اتین فرانسه به میدان برود. یونایتد همچنین یکشنبه هفته آینده در دور پنجم جام حذفی انگلیس میهمان تیم بلکبرن روورز خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج