سرمربی سابق تیم ملی فوتبال روسیه از دلیل رد پیشنهاد پاری سن ژرمن سخن به میان آورد و الان پشیمان است که پیشنهاد این تیم بزرگ فرانسوی را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، فابیو کاپلو یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایتالیا به شمار می‌آید که در تیم های سرشناسی مربیگری کرده است.

این مربی ایتالیایی از دلیل رد پیشنهاد پاری ‌سن‌ ژرمن برای مربیگری کردن در این تیم سخن به میان آورد و گفت‌: به شما بگویم که هیچ‌کسی به اندازه من به نیمکت پاری ‌سن‌ ژرمن نزدیک نبود. با این حال تصمیم گرفتم که به این تیم «نه» بگویم. وقتی لئوناردو (مدیر ورزشی PSG) با محرومیت مواجه شد، سران باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن با من تماس گرفتند.

او ادامه داد: ابتدا با پیشنهاد آنها موافقت کردم اما در نهایت جواب رد دادم زیرا در آن زمان هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه را برعهده داشتم. به خود گفتم که ترک کردن این تیم خیانت است. اکنون به خودم می‌گویم که تصمیم اشتباهی گرفتم چون فدراسیون فوتبال روسیه برخورد خوبی با من نداشت. به همین راحتی فرصت مربیگری در تیم بزرگ پاری ‌سن‌ ژرمن را از دست دادم.

اونای امری در تابستان گذشته هدایت پاری ‌سن‌ ژرمن را بر عهده گرفت که این مربی اسپانیایی تاکنون نتوانسته است انتظارات را بر آورده کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج