کمانداران ایران پس از تاخیر در صدور ویزا از سوی سفارت آمریکا در ارمنستان، امروز وارد آمریکا شدند و از فردا (یکشنبه) برای شرکت در چهارمین مرحله جام جهانی داخل سالن، رقابت خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، چهارمین و آخرین مرحله از رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیروکمان در حالی از روز جمعه 22 بهمن در لاس وگاس آمریکا آغاز شده است که کمانداران جوان و نوجوان ایران به دلیل تاخیر در صدور ویزا از سوی سفارت آمریکا در ارمنستان، بامداد روز جمعه راهی این رقابت‌ها شدند.

تیم ملی تیروکمان ایران با ترکیب سوگند رحمانی، مبینا فلاح، پریسا روحانیان، گیسا بایبوردی، رضا شعبانی، برنا کریمی، آرمین رئیسی، مهدی سرخوش، آرمین پاکزاد، دانیال حیدرزاده و مجید کیانزاد به همراه پارک میون، سرمربی اوکراینی تیم‌ ‌ملی تیروکمان و زهرا شعبانی به عنوان مربی و امید نجاری مدیر تیم‌های ملی امروز وارد آمریکا شدند.

کمانداران ایران بامداد یک شنبه 24 بهمن رقابت‌های مقدماتی خود را در رشته‌های ریکرو و کامپوند آغاز خواهند کرد و روز دوشنبه 25بهمن مرحله حذفی، رده‌بندی و فینال این رقابتها برگزار خواهد شد. 

فینال فینالیست‌های رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیروکمان نیز بعد از پایان این رقابت‌ها در آمریکا برگزار خواهد شد و ۱۶ نفر برتر این رقابت‌ها در آن شرکت خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج