مهاجم رئال مادرید در آخرین دیدارش در ورزشگاه اوساسونا توانست گلزنی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، رئال مادرید امروز (شنبه) پس از هزار و ۱۵۵ روز دوباره برای انجام بازی در لالیگا به پامپلونا می‌رود. کریستانو رونالدو نیز در این دیدار تیمش را همراهی خواهد کرد. او از آخرین بازی‌اش در ورزشگاه ال سدار خاطر خوشی ندارد.

در آن بازی (۱۴ دسامبر سال ۲۰۱۳) مادرید برابر میزبانش دو بر دو مساوی کرد. مهاجم رئال مادرید روز خوبی را در این بازی پشت سر نگذاشت. او ۹ ضربه به سمت دروازه زد اما هیچ یک تبدیل به گل نشد. این در حالی بود که ۱۳ بازیکن تیم اوساسونا در مجموع ۱۱ ضربه به سمت دروازه مادرید زدند.

رونالدو برابر اوساسونا در لالیگا تاکنون ۹ بار به میدان رفته و ۱۰ گل به ثمر رسانده اما تنها توانسته دو گل در ورزشگاه ال سداد به ثمر برساند. او در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۲ دو بار دروازه اوساسونا را باز کرد. گل نخست، با شوت سرکش از پشت محوطه جریمه به ثمر رسید و گل دوم از روی ضربه آزاد. مهاجم پرتغالی در مجموع چهار بار در این ورزشگاه به میدان رفته که در سه بازی در گلزنی ناتوان بوده است.

رونالدو در این فصل با ۱۳ گل سومین گلزن برتر لالیگا است. هشت گلش در بازی‌های خارج از خانه به ثمر رسیده است(۶۱.۵۳ درصد). او توانست برابر آلاوس، اتلتیکومادرید (هت‌تریک)، رئال بتیس و سویا گلزنی کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج