تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار دوستانه‌اش برابر ژاپن به برتری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدار دوستانه‌اش برابر ژاپن با نتیجه 73 بر 68 به برتری رسید و باخت در مسابقه نخست را جبران کرد.

تیم ملی ایران این مسابقه را خیلی خوب شروع کرد و توانست در کوارتر اول با نتیجه 18 بر 10 به برتری برسد. با آغاز کوارتر دوم ژاپنی‌ها بهتر کار کردند و توانستند در این کوارتر 25 بر 12 تیم ایران را شکست دهند و در نیمه نخست 35 بر 30 پیروز باشند.

در نیمه دوم دوباره رقابت بسیار نزدیک بود اما با درخشش ملی‌پوشان ایران چون محمد جمشیدی کوارتر سوم به سود کشورمان تمام شد و شاگردان مهران حاتمی 20 بر 12 میزبان خود را شکست دادند. با آغاز کوارتر پایانی دوباره ژاپنی‌ها برای دقایقی صاحب توپ و میدان شدند اما در نهایت این ایران بود که توانست در کوارتر چهارم هم  23 بر 20 برنده باشد و در نهایت 73 بر 68 حریفش را شکست دهد.

در این دیدار محمد جمشیدی با 26 امتیاز عملکرد خوبی در ترکیب تیم ملی داشت. روزبه ارغوان، وحید دلیرزهان و سجاد مشایخی نیز هرکدام 13 امتیاز کسب کردند. ارسلان کاظمی نیز 11 ریباند و 5 پاس منجربه گل داشت.

تیم ملی ایران دیروز در اولین مسابقه خود برابر ژاپن 85 بر 74 مغلوب این تیم شده‌ بود.

روزبه ارغوان، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، وحید دلیرزهان، صالح فروتن، سالار منجی، امیرحسین آذری، امیرحسین خندان‌پور، شایان پورکاوه و امیرحسین رضایی‌فر نفرات اعزامی به ژاپن هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج