تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایران بامداد امروز (شنبه) پس از برگزاری اردوی برون مرزی خود در کشور بلغارستان به تهران بازگشت.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان خود را برای حضور شایسته در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 آسیا که از هشتم تا شانزدهم فروردین‌ماه سال 96 به میزبانی شهر «نایپیداو» کشور میانمار برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

هشتمین اردوی آماده‌سازی این تیم از روز شنبه نهم بهمن‌ماه در کشور بلغارستان آغاز شد و تا 22 بهمن‌ماه ادامه داشت و تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ساعت 40 دقیقه بامداد امروز (شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.
ملی‌پوشان نوجوان در این اردو علاوه بر ادامه تمرینات توپی و بدنسازی خود، هشت دیدار دوستانه و تدارکاتی با حریفان بلغاری برگزار کردند که بر اساس گفته سرمربی تیم‌ ‌ملی نوجوانان مهم‌ترین ره‌آورد این بازی‌ها، مسابقه برابر تیم‌های قدرتمند بدون‌نگرانی و استرس بود.
محمد وکیلی، بازی بدون استرس ملی‌پوشان نوجوان را بهترین امتیاز کسب شده در اردوی برون مرزی بلغارستان دانست و گفت: بازیکنان از نظر روحی و روانی برای دیدار با تیم‌های خارجی به آمادگی لازم دست یافتند و در دو اردوی دیگر که تا رقابت‌های قهرمانی آسیا در تهران برگزار می‌کنیم، نقاط ضعف بازیکنان را بر طرف خواهیم کرد تا آماده حضور در رقابت‌های میانمار شوند.
مرتضی شریفی، امیرمحمد فلاحت‌خواه، امیرحسین توخته، امیرحسین صابری، مهدی جلوه، علی طبری، احسان دانش دوست، سهیل کمال آبادی، محمدرضا بیک، بهزاد فتوحی‌فر، محمدرضا حضرت‌پور، مهران فیض امام دوست و محمدرضا طهماسبی 13 بازیکن شرکت کننده در اردوی برون مرزی بلغارستان بودند.
محمد وکیلی به عنوان سرمربی، سید علیرضا دریابیگی به عنوان سرپرست، مهران زارع، آرش صادقیانی، پویا عزیزی، یاشار جوادی و مهران پشنگ (کمک مربیان) بهزاد میرزائی به عنوان فیزیوتراپ تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان را همراهی کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج