سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ تاکید کرد از خداحافظی کاپیتان تیمش ناراحت است و نتوانسته او را از این تصمیم بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری موج، فیلیپ لام که در بایرن مونیخ بازوبند کاپیتانی را به بازو می‌بندد، تصمیم عجیبی گرفت که باعث شوکه شدن هواداران این تیم شد. او در حالی که همچنان در اوج به سر می‌برد  و ۳۳ سال دارد، اعلام کرد بعد از پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. اعلام خبر خداحافظی لام، واکنش‌های متفاوتی به دنبال داشته است و همه به نوعی از این تصمیم ستاره بزرگ فوتبال آلمان ناراحت هستند.

کارلو آنچلوتی هم که از ابتدای فصل جاری هدایت باواریایی‌ها را بدست گرفته است، در این زمینه گفت‌: از تصمیم لام ناراحت هستم. دوست نداشتم او این‌گونه خداحافظی کند اما باید به تصمیمی که گرفته است احترام گذاشت. او بازیکنی بسیار حرفه‌ای است و تا پایان فصل نهایت تلاش خود را در بایرن به کار خواهد گرفت.

آنچلوتی ادامه‌ داد: با فیلیپ صحبت کردم. به او گفتم از تصمیمش منصرف شود و فعلا به بازی کردن در بایرن ادامه بدهد اما او تصمیم خود را گرفته است و قصد ندارد به بازی کردن ادامه بدهد. با این حال گفت تا پایان فصل ۱۰۰ درصد توان خود را خواهد گذاشت تا بهترین بازی‌ها  را برای بایرن به نمایش بگذارد و خداحافظی باشکوهی با این تیم داشته باشد.

بایرن مونیخ این شانس را دارد تا سه‌گانه فوتبال آلمان و اروپا را به دست آورد. هرچند کار بسیار سختی در این زمینه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج