تیم ملی دوچرخه سواری ایران با کسب پنج مدال طلا و نقره به کار خود در رقابتهای قهرمانی آسیا در کشور هندوستان پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، پنجمین و آخرین روز از  رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در بخش پیست امروز در مواد مختلف در پیست چوبی ایندیا گاندی دهلی نوی هندوستان پیگیری شد که سهم نمایندگان ایران در این روز تنها یک مدال نقره بود. 

تیم دوچرخه سواری کشورمان امروز در آخرین ماده رقابتها به مصاف حریفان آسیایی خود رفت. تیم مدیسون مردان ایران در رده سنی بزرگسالان با ترکیب علی خادمی و مهدی رجبی در رده پنجم ایستاد. پیش از این در فینال ماده اومنیوم جوانان امیرحسین جمشیدیان به مدال نقره رسید. 

تیم دوچرخه سواری کشورمان با پایان یافتن این رقابتها در مجموع با کسب 5 مدال شامل دو طلا و سه نقره به کار خود در مسابقات هندوستان پایان داد. 

محمد دانشور در ماده یک کیلومتر تایم تریل بزرگسالان و امیرحسین جمشیدیان در ماده اسکرچ جوانان مدالهای طلا را برای ایران بدست آوردند. 

محمد رجبلو در ماده اسکرچ بزرگسالان، تیم اسپرینت بزرگسالان ایران با ترکیب محمد دانشور، علی علی عسگری و حسنعلی ورپشتی و امیرحسین جمشیدیان در ماده اومنیوم جوانان دارندگان مدال نقره ایران بودند. 

سی و هفتمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان، بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در بخش پیست از 18 بهمن ماه در پیست ایندیا گاندی هندوستان آغاز شد و امروز به پایان رسید

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج