کارگروه فنی و توسعه فوتبال با حضور رییس فدراسیون و اعضای کارگروه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون، این جلسه باحضور تاج، ساکت، محصص،  بهاروند، معینی، خداداد، احسانی، زارعی، مهدی، عبدی، فتاحی، صوفی زاده و دهقانیان برگزار شد. بر همین اساس مقرر شد تا برگزاری مسابقات فوتبال در رده سنی زیر 15 سال بانوان و آقایان از سال آینده در دستور کار مسوولین قرار گیرد.

همچنین برگزاری نشست مسئولین کمیته آموزش فدراسیون فوتبال و مسئولین وزارت آموزش و پرورش در هفته های آتی از دیگر مواردی بود که در این نشست مطرح شد. تشکر و قدردانی فدراسیون فوتبال از برگزاری مسابقات جام شهدای مدافع حرم  توسط تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، بررسی برگزاری نشست مسوولین سازمان لیگ با مدیران باشگاه های لیگ برتری استان تهران در خصوص الزام به حضور تیم های رده پایه باشگاههای تهران در مسابقات سراسری، برگزاری دوره تربیت بازاریاب ورزشی در بخش بانوان ازسوی سازمان لیگ از مواردی بود که اعضا آن را مورد بررسی قرار دادند. در ادامه نشست تهیه و تدوین آیین نامه،نحوه تاسیس،آکادمی فوتبال تحت لیسانس باشگاه های خارجی در ایران، برگزاری طرح استعدادیابی مناطق 9گانه در بخش بانوان و آقایان از سوی کمیته جوانان ، پیگیری و فعالیت مدارس فوتبال در بخش بانوان و آقایان از سوی آکادمی ملی فوتبال و بررسی مجدد آیین نامه برگزاری مسابقات تیم های پایه سازمان لیگ با همفکری کمیته جوانان مورد بحث قرار گرفت.
گفتنی است، در این جلسه اعضا ضمن طرح نقطه نظرات در رابطه با ساختار تشکیلاتی کمیته جوانان، فنی و توسعه، آموزش، آکادمی فوتبال، مقرر شد، در جهت همگرایی بیشتر، این واحدها، توسط رییس فدراسیون، تصمیم گیری و ابلاغ شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج