تیم ملی والیبال تیم ملی «ب» از امروز(پنج شنبه) اردوی پایانی خود را برای حضور در جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال «ب» ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می‌کند.

این تیم تمرینات آماده سازی خود را از اسفندماه سال گذشته زیر نظر کادر فنی تیم ملی و پس از پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر آغاز کرد که این تمرینات همچنان ادامه دارد.

اردوی نهایی تیم ملی والیبال «ب» ایران از امروز(پنج‌شنبه) با دعوت ۱۷ بازیکن آغاز شد و تا زمان اعزام به تایلند ادامه خواهد داشت. تمرینات تیم ملی صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه پیگیری خواهد شد.

علیرضا بهبودی، محمد طاهر وادی، مصطفی حیدری، محمدرضا موذن، علیرضا مباشری، محمد جواد معنوی نژاد، رحمان داودی، سلیم چپرلی، سامان فائزی، علی شفیعی، مسعود غلامی، محمد فلاح، امیر علی محمد فتحعلی، رضا قرا، امین اسمعیل نژاد، جواد کریمی و بابک امیری ۱۷ بازیکن شرکت کننده در این اردو هستند.

ناصر شهنازی به عنوان سرمربی، عظیم جزیده، محمد عمده غیاثی و جواد مهرگان(مربیان)، علی تاج الدینی(آنالیزور)، سید مهدی هاشمی(بدنساز)، منوچهر جواهری(فیزیوتراپ)، مجید عباس‌خواه(ماساژور) و علی پورعروجی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال «ب» را در این اردو همراهی می‌کنند.

پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از اول تا هفتم مهرماه(۲۲ تا ۲۸ سپتامبر) به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می‌شود. هشت تیم برتر آسیا در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند که مسابقات دور مقدماتی در دو گروه پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال «ب» ایران در گروه B با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است.