معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روزهای پایانی تیرماه همایش «عطار و موسیقی» را با هدف بررسی محورهای اندیشه عطار نیشابوری برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، معاونت هنری سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران ساعت ۲۰ روزهای ۳۰ و ۳۱ تیر و اول مردادماه همایش «عطار و موسیقی» را با هدف بررسی محورهای اندیشه عطار نیشابوری در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می کند.

محمود صلاحی رئیس سازمان فرهنگی - هنری سخنران ویژه افتتاحیه خواهد بود و ایرج شهبازی، بهرام پروین گنابادی و امیرحسین ماحوزی به ترتیب سخنرانان شب اول تا سوم این همایش هستند و به تبیین اندیشه‌های شاعر بزرگ، عطار نیشابوری می‌پردازند.

اجرای موسیقی(تکنوازی و گروه نوازی) بر اساس غزلیات عطار از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این مراسم است و هنرمندانی همچون سعید نایب محمدی، حسام اینانلو، پویان بیگلر، مهدی امامی، امیر شریفی، هوشمند عبادی، مجتبی عسگری، حمیدرضا حسن‌پور، کاوه معتمدیان، نوا سلیمانی، محمد جعفر قاضی عسگر، پوریا اخواص، علی اصغر عربشاهی، سهیل صادقی و زکریا یوسفی برنامه اجرا می‌کنند.

این همایش ۳۰ و ۳۱ تیر و اول مرداد از ساعت ۲۰ در فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا برگزار می‌شود.