نماینده مردم شهرستان‎های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت نیز باید بازار را با کاهش واردات از چنگ چین و خارجی‎ها در بیاورد.

به گزارش خبرگزاری موج،  حسین امیری ظهر امروز در اجتماع عظیم راهپیمایان 22 بهمن ماه با  گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل و قدردانی از حضور پرشکوه مردم در این راهپیمایی اظهار داشت: هرگاه تعرضی به این مردم می‎شود، آنان با وحدت بیشتر و اعتقاد به انقلاب و رهبری حضور پرشکوه‎تری در صحنه دارند.

وی بیان داشت: ایران اسلامی با بدعهدی استکبار مواجه شد، اما پایبندی خود را به دنیا ثابت کرد و آن ساختاری که در مقابل ما شکل گرفته بود، شکسته شد.

امیری محور اقتصاد را اقتصاد مقاومتی ذکر و تصریح کرد: در شرایط کنونی راهی جز اجرای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی نداریم.

این مسؤول افزود: باید هرچه زودتر مشکلات اقتصادی خود را رفع کنیم که این مهم جز با تولید داخلی محقق نمی‎شود، همانند جنگ تحمیلی که با ورود مردم پیروز شد، این جنگ اقتصادی نیز همین‎گونه به پیروزی می‎رسد.

نماینده مردم شهرستان‎های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت نیز باید بازار را از چنگ چین و خارجی‎ها در بیاورد که راه حل آن مصرف تولیدات داخلی و کاهش واردات است.

امیری خاطرنشان کرد: امسال اقدام و عمل را جدی گرفتیم در حال پیگیری مسائل مختلف هستیم، همان‎طور که ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شکل گرفته و کرمان و چند شهر به عنوان پایلوت انتخاب شدند.

وی ابراز داشت: ما نیز در زرند می‎توانیم، اشتغال زیادی به وجود بیاوریم و در چارچوب اقتصاد مقاومتی در بخش‎های مختلف رونق اقتصادی ایجاد کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج