هادی خنجری بیان داشت: عمده‌ترین تهدید اعتیاد کاهش بهره‌وری و اضمحلال نسل جوان است، نسل جوانی که به عنوان نسل مولد جامعه محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فرماندار شهرستان نور در جمع خبرنگاران گفت: پدیده مواد مخدر و اعتیاد یک پدیده امنیتی است که همه ما در معرض این تهدید و خطر قرار داریم و راه مبارزه نیز بسیار سخت است و برخی مشکلات و موانع هم وجود دارد.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نور اظهار کرد: همه مسوولان نظام دغدغه مبارزه با این پدیده شوم را دارند ولی این امر نیازمند همت همه مردم و خانواده‌ها است.

خنجری افزود: اعتیاد به مواد مخدر نه تنها اجتماع و خود فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد بلکه در حوزه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و امنیتی جامعه نیز تأثیر می‌گذارد.

وی گفت: توجه به ریشه‌کنی اعتیاد در شهرستان نیازمند توجه ویژه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان است که با تخصیص اعتبار کافی جهت تحقیق و پژوهش در مناطق آلوده و سایر نقاط آسیب‌پذیر اعتیاد مساعدت کند.

فرماندار نور بیان کرد: با استفاده از تمام ظرفیت از جمله دانشجویان، روحانیون، خیران و مشارکت‌های‌ مردمی در این امر می‌توان بخشی از مشکلات ناشی از اعتیاد را حل و فصل کرد.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نور گفت: عمده‌ترین تهدیدات اعتیاد کاهش بهره‌وری و اضمحلال نسل جوان است، نسل جوانی که به عنوان نسل مولد جامعه محسوب می‌شود.