تیمورطهماسب‌پور گفت: ۶۳ هزار خانوار نیازمند امروزه در مازندران زیرپوشش کمیته امداد قرار دارند و این آمار برای مازندران با سرسبزی و ظرفیت بالا در بخش‌های مختلف نگران‌کننده است.

به گزارش خبرگزاری موج،مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندراندر جمع مردم آمل با اشاره به اینکه در بین افراد تحت حمایت مازندران ۱۱ هزار دانش‌آموز و دانشجو از خدمات مختلف بهره می‌برند، ادامه داد: ۵ هزار یتیم هم‌اکنون زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مازندران هستند.

وی با اعلام اینکه ۲ هزار بیمار زمین‌گیر و صعب‌العلاج در مازندران از خدمات کمیته امداد بهره می‌برند، اظهار کرد: مواهب خدادادی و منابع عظیم مازندران در سطح کشور زبانزد است و با این وجود نباید نیازمندان در این استان به خدمات کمیته امداد چشم بدوزند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندرانبا تأکید بر اینکه در جامعه اسلامی که مردم آن شیعه هستند باید از نیازمندان، مستمندان و افراد کم‌توان دستگیری شود، بیان کرد: امروزه چهار درصد جمعیت کل مازندران زیر پوشش و حمایت کمیته امداد قرار دارند که در این بین ۶۱ درصد از افراد زیرپوشش زنان سرپرست خانوار هستند.

طهماسب‌پور ۴۶ درصد مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در مازندران را از سالمندان جامعه دانست و یادآور شد: بیشتر مردم مازندران کشاورز هستند و سالمندان زیرپوشش افرادی هستند که پس از سال‌ها کار و کشاورزی امروزه ناتوان شده و به خدمات این نهاد دل بسته‌اند.