رئیس هیأت بوکس شهرستان بابل گفت: مازندران با کسب ۳۱ امتیاز قهرمان بوکس کشور شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا قلی زاده در حاشیه مسابقات قهرمانی کشور در بابل بیان کرد: در این دوره از مسابقات شهرستان بابل سه بوکسور در اختیار مازندران قرار داد که در وزن ۵۲ کیلو حسین حاج‌آقابراری به مقام نخست، در ۵۷ کیلو محمدرضا ذهابیان مقام دوم و در وزن ۷۵ کیلو نیز علیرضا سیفی به مقام سوم دست یافتند.

رئیس هیأت بوکس بابل با اشاره به اینکه تیم استان از ۱۳ وزن ۱۲ بوکسور داشت، تصریح کرد: تیم مازندران با ۳۱ امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم گیلان با ۲۴ امتیاز به مقام دوم و تیم همدان به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت.

این مسوول ادامه داد: از سه بوکسور بابلی که در تیم استان مشت می‌زدند موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

قلی‌زاده با اشاره به اینکه هیأت بوکس بابل از سال ۹۴ با کادر جدید فعالیت خود را آغاز و اکنون دارای ۳۰ عضو است، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار کلاس داوری درجه یک، دو و سه در بابل سال ۹۴ برگزار شد و تعداد داوران ما از دو به هفت داور و از چهار مربی به ۱۰ مربی افزایش یافت.

وی از استقرار باشگاه‌های بوکس در حومه شهر بابل خبر داد و گفت: ساخت رینگ استاندارد جهانی در بابل و تجلیل از پیشکسوتان و خانواده بوکس از دیگر اقدامات هیأت بوکس بابل است.

رئیس هیأت بوکس بابل یادآور شد: یکی از اقدامات خوبی که از سوی هیأت شهرستان در دستور کار قرار گرفت این است که هر ورزشکاری که در سطح استان و کشور موفق به کسب مقام شود از سوی هیأت شهرستان جوایز نفیسی به وی تعلق می‌گیرد.